Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині держустанови підтримали акцію до Дня Матері (Фото)

Західна Україна

На Рівненщині держустанови підтримали акцію до Дня Матері (Фото)

У четвер, 5 травня, Кузнецовський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів міську акцію до Дня Матері “Привітай свою маму!”

В Україні цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року №489/99.

Історія свята така: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. ЇЇ старання увінчалися успіхом: в 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері як офіційне свято. Хоча по суті це свято вічності: з покоління в покоління для кожного мама – найголовніша людина.

Безумовно, День Матері – це одне з найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Під час акції діти мали змогу залишити свої привітання для матусі на паперових сердечках, які самі ж розміщували на намальованому дереві. Також для них проведено майстер-клас із плетіння браслетів з кольорових стрічок для своїх мам. В акції  взяли участь 40 вихованців підліткових клубів, які функціонують при Кузнецовському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

В цей день ми від усієї душі вітаємо усіх матусь нашого міста з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top