Колона – Cайт громадської журналістики

На Львівщині побудують палац спорту вартістю 27 мільйонів гривень

будівництво план цегла

Як відомо, нещодавно на зсіданні міжвідомчої комісії було вирішено виділити 150 мільйонів гривень на реконструкцію та будівництво палаців спорту по всій Україні. На засіданні було запропоновано 11 проектів, з яких тільки 6 були обрані комісією. Одним із таких проектів став проект побудови палацу спорту на Сихові.

Новини Львівщини пишуть, що на побудову нового палацу спорту до місцевого бюджету будуть перераховані 27 мільйонів гривень.

Окрім Львова, нові спортивні комплекси побудують ще у п’яти містах, а саме у Тернополі, Черкасах, Вінниці, Хмельницькому та у Рівному. Кожному місту на будівництво виділять по 27 мільйонів і лише до Рівненського бюджету перерахують всього 15 мільйонів гривень. Інші п’ять проектів не пройшли конкурсний відбір.

Щоб отримати дану субвенцію, потрібно було гарантувати спільне фінансування спортивних об’єктів з бюджету. Також потрібно було виготовити проектно конструкторську документацію.

Проект спортивного комплексу на Сихові був обраний ще у жовтні минулого року у рамках Всеукраїнського архітектурного конкурсу.

 

Exit mobile version