Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Львівщині формують комісії для проведення атестації поліції (Фото)

Західна Україна

На Львівщині формують комісії для проведення атестації поліції (Фото)

Сьогодні, 2 червня, на Львівщині розпочалось формування атестаційних комісій Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Для формування комісій до Львова прибули: радник Міністра внутрішніх справ України Володимир Філенко, начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України полковник поліції Ігор Клименко, член експертної ради з питань реформування МВС Анастасія Леухіна та представник Центру рекрутингу Олена Дятлова. Також на зустрічі були присутні т.в.о.начальника ГУ Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія, його заступник полковник поліції Сергій Зюбаненко, представник Консультативної місії Євросоюзу Маркус Ролосс.

PM734image003

Для участі у роботі атестаційних комісій зголосились більше трьохсот представників громадських організацій Львівщини. З їх числа будуть відібрані близько тридцяти осіб, які будуть включені до складу комісій, а також кілька резервних членів комісій.

PM203image002

«На вас чекає титанічна праця – ви повинні бути компетентними та неупередженими, повинні об’єктивно підійти до оцінки кожного працівника поліції і прийняти правильне рішення. У деяких областях комісії настільки захопились процесом, що у окремих підрозділах некомплект працівників після атестації становить до п’ятдесяти відсотків. Ваші рішення повинні бути виваженими, а сам процес прозорим. Ми чекаємо, що ця атестація стане «корисним шоком» для системи та кожного працівника», – звернувся до кандидатів Володимир Філенко.

PM89image001

«Завдання комісій полягає, у першу чергу, у виявленні осіб, котрі не можуть бути поліцейськими – корупціонерів, хабарників, жорстоких людей. Ми маємо досьє на кожного працівника і розраховуємо також на інформацію, якою володіють представники громадськості. Перший етап атестації – це перевірка працівників на знання законів України, другий – перевірка їх особистих здібностей. За результатами цих тестувань та співбесіди комісії прийматимуть рішення – чи може працівник продовжувати службу у Національній поліції, чи не може, а також чи відповідає він займаній посаді», – розповів у вступному слові Ігор Клименко.

PM118image004

За роботою атестаційних комісій стежитимуть представники Європейської комісії, ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

«Усі працівники поліції Львівщини будуть поділені на три категорії. Перша група – це так звані топ-менеджери, старший керівний склад поліції, котрі будуть проходити атестацію в Києві. Друга група – їх заступники та керівники нижчого рангу і третя група – усі інші працівники. Ці дві групи проходитимуть атестацію у Львові», – зазначив Ігор Клименко.

Комісії повинні бути сформовані за три дні, а сам процес атестації працівників поліції Львівщини розпочнеться орієнтовно за два тижні.

Відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх