Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

На кордоні: як охороняють Україну

На кордоні: як наші військові охороняють Україну

Історія

На кордоні: як охороняють Україну

На кордоні: як охороняють УкраїнуНа кордоні: як наші військові охороняють Україну?

Усім відомо: який кордон – така і держава. Сьогоднішня ситуація у нашій країні є дуже напруженою, тому Державна прикордонна служба України працює у посиленому режимі. Кореспонденти Kolona.net спитали у прикордонників (імена не вказано з метою безпеки), як їм працюється та чого їм не вистачає.

– Усі громадяни нашої країни та й загалом увесь світ зараз тривожно сприймає новини про події в Україні. Чи за останній час Ви не думали про те, аби піти зі служби?

– Авжеж, що ні. Служу народу України!

– Ми знаємо про те, що охороняти Державний кордон Ви приїхали з іншого кінця країни. Як місцеве населення реагує на вашу появу та чи відчуваєте ви відповідну підтримку та допомогу від людей? На кордоні: як наші військові охороняють Україну.

– Люди абсолютно нормально відносяться до того, що ми приїхали з іншого міста, аби вони спали спокійно. Звичайно, бувають випадки, коли дехто намагається перешкодити нашій службі, але це трапляється надзвичайно рідко, і ми швидко реагуємо на це. Місцеве населення навіть харчі нам приносить, гарячі страви.

– На даний момент в Україні надзвичайно багато організацій різного типу і спрямування. Чи допомагають вони?

– Так, безперечно. Є навіть кумедний випадок: нещодавно “Автомайдан” нам привіз 2 кг бананів та два великих ящики туалетного паперу.

– Чи вистачає часу на сім’ю, друзів?

– Служба і сім’я – різні, але схожі речі. І на все повинно вистачати часу. Один мій колега навіть власне весілля переніс на тривалий термін, аби відбути службу.

Що ж, нашим прикордонникам залишається лише побажати терпіння і міцного здоров’я, тому що вони – одні із тих, хто впливає долю держави.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top