Колона – Cайт громадської журналістики

Молодь Львівщини та Донеччини дружитиме містами

день молоді

Міста Самбор та Краматорськ почали спільний проект. Молодь Львівщини ще більше познайомиться зі своїми однолітками з Донеччини.

В рамках проекту молодь Львівщини та одного з найбільших міст Донеччини почнуть спільну молодіжну програму. Ініціаторами проекту щодо молодіжної політики в обох містах стали організації з обох міст – із Самбору цим проектом опікується “Комісія по боротьбі з корупцією в місті Самбор”, а з Краматорська представниками проекту стануть “Східно-Українське патріотичне об’єднання”. Крім цього до ініціаторів приєднаються і активісти простору “ПораДій”.

Самбор

Перший етап проекту уже відбувся тиждень тому. Упродовж 9 та 10 квітня першу зустріч за участю кількох організацій та молодіжних управлінь. На другому етапі (23-24 квітня) відбудеться уже зустріч в Краматорську, куди так само приїдуть представники із Самбору.

Таким чином представники молодіжної платформи “Вільна Хата”, Мафія-клуб “Royal House” та “Східно-Українського патріотичного об’єднання” мають на меті створити спільне бачення для розвитку молоді в містах в різних куточках країни. В результаті такої взаємодії буде створена спільна для обох міст стратегія молодіжної політики.

Exit mobile version