Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

“Місто професій” – для найменших рівнян!

Новини

“Місто професій” – для найменших рівнян!

2 серпня рівненська паркова зона «Лебединка» стала справжнім «Містом професій» для дітей. І хоча місто проіснувало всього 3 години, із 16:00 до 19:00, та це подарувало доволі багато приємних емоцій маленьким рівнянам і їхнім батькам.

Ініціатором заходу став міжнародний діловий журнал “Community”, засновницею якого є Тетяна Люлька. Вона розповіла нам про те, як виникла ідея організації такого свята:”Ми – київська організація і випускаємо журнал. Але намагаємось бути соціально активними, проводимо багато заходів спрямованих не лише на розвиток дітей, але і дорослих. Ініціативу зі збудування такого міста професій подала не особисто я, а швидше мої діти, яких у мене двоє. Вважаю проведення таких заходів важливим, із огляду  на те, що коли ми запитуємо дитину, ким вона хоче бути, то зазвичай вона не повністю усвідомлює суть тієї чи іншої професії”.

Подібне «Місто» вже існує в Києві, але вхід до нього не є безкоштовним і вартує 120 грн/год. Організатори ж вирішили поширити київську традицію по Україні і зробити це доступним усім українським дітлахам.

Захід уже відбувся в Житомирі1 червня на День захисту дітей. У Рівному ж масштаб заходу став набагато більшим як за кількістю майданчиків професій, що сягнула 26, так і за кількістю дітей.

На вході до містечка кожна дитина отримувала паспорт та ознайомлювалась із правилами поведінки у «Місті». А вже потім, ставши його законним громадянином, мала можливість пройти різноманітні майстер-класи, влаштуватися на роботу і навіть отримати свою справжню першу зарплатню. Тетяна наголошує: “Особисто я проти подарунків за віршики, бо навіть і своїх дітей так навчаю, що гроші потрібно заробляти власними діями, тобто якісно виконувати певну роботу”.

Зароблені кошти маленькі працівники мали змогу витратити в крамниці морозива та солодощів.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх