Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Як мажоритарники Чернівецької області виконують свої обіцянки [Інфографіка]

мажоритарники Чернівецької області виконують свої обіцянки
Колаж сайту Колона

Західна Україна

Як мажоритарники Чернівецької області виконують свої обіцянки [Інфографіка]

У Чернівецькій області всього четверо депутатів мажоритарників: Максим Бурбак, Іван Рибак, Григорій Тіміш, Микола Федорук.

Сайт Слово і Діло проаналізував, як вони виконують свої обіцянки, котрі давали перебуваючи у складі депутатів ВРУ VIII скликання.

Досить цікаво, що у всіх мажоритарників Чернівецької області по 100 обіцянок під час депутатства у Верховній раді діючого скликання.

Жодної не виконаної обіцянки не зареєстровано у члена депутатської фракції “Народний Фронт” Миколи Федорука. Народний депутат виконав 58 обіцянок, ще 42 обіцянки вважаються такими, що знаходяться у процесі виконання.

Микола Федорук до Верховної Ради обрався від одномандатного виборчого округу № 201.

Максим Бурбак виконав сорок одну обіцянку, ще 42 є такими що знаходяться у процесі виконання. Ще 17 своїх обіцянок Бурбак провалив. У Верховній раді Бурбак є головою депутатської фракції партії “Народний Фронт”. Бурбак обрався до ВРУ від одномандатного виборчого округу № 204.

Іван Рибак, який був обраний від ОВО № 202 виконав 24 обіцянки, дев’ять обіцянок вважаються не виконаними. У Рибака найбільше обіцянок, які знаходяться у процесі виконання – 67.

Найменше виконаних обіцянок у Григорія Тіміша. Він виконав 20 обіцянок, 40 його обіцянок є невиконаними. Покращити свій показник виконаних обіцянок Тіміш може покращити виконавши 40 обіцянок, які знаходяться у процесі виконання .Тіміш обраний від одномандатного виборчого округу № 203.

Іван Рибак та Григорій Тіміш є членами дупутатської фракції БПП.

Детальніше в інфографіці:

 

мажоритарники Чернівецької області виконують свої обіцянкиКоментарі
Вверх