Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Львівська область потребує 80 машин швидкої допомоги

швидка допомога Львівщина
Головне зображення ілюстративне

Гроші

Львівська область потребує 80 машин швидкої допомоги

30 травня 2018 року відбулася зустріч представника департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірини Микичак із журналістами. Під час зустрічі піднімалося  різноманітні питань, але одним із найважливіших було питання, стосовно недостачі машин швидкої допомоги. За словами пані Микичак, Львівській області для нормального надання медичної допомоги не вистачає близько 80 машин. Мінімальна кількість машин, яку просить Микичак, складає 40 машин. За її словами, цієї кількості повинно вистачити, щоб забезпечити ефективніше надання медичної допомоги. Про це пише “Вголос”

За словами Микичак, на сьогоднішній день, в області є близько 200 машин. З них, всього 130 активно використовуються медичними закладами області. У 2017 році, область закупила всього 5 машин швидкої допомоги, у цьому році планується придбати ще 7 швидких.

За актуальними даними, одна машина швидкої допомоги коштує в середньому від 2 до 2,3 мільйонів гривень.

На сьогодні ситуація така, що близько 1/3 усіх машин припадає на сам Львів, а інші 2/3 – на область. Як повідомляє статистика, за 29.05.2018 було 869 виїздив, 312 з яких по Львову.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх