Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Лідер «Океану Ельзи» пронує свій план дій для України

Реклама
Загрузка...

Культура

Лідер «Океану Ельзи» пронує свій план дій для України

Відомий музикант Святослав Вакарчук на своїй сторінці в соціальній мережі 8 травня опублікував план дій, який, на його думку, слід здійснити українській владі найближчим часом, щоб встановити мир у країні. 

88cb97f603335585140be33219f9735d_XL

“Влада повинна не боятися і сама активно пропонувати порядок денний, а не діяти із запізненням, реагуючи на чужий сценарій”, — впевнений Вакарчук.

Серед основних моментів, зазнчених музикантом, було проведення референдумів в тих областях, жителі яких цього вимагають.

“Принциповою умовою проведення референдумів має бути повне відновлення порядку, миру і вертикалі влади в регіонах, що прагнуть до волевиявлення, — запевняє Вакарчук, — якщо місцеві “активісти” на це підуть, значить, вони зацікавлені в чесних результатах і ці результати ми повинні визнати. Якщо ні — їх цікавить тільки розвал країни, а це означає, що вони злочинці, і діяти проти них потрібно твердо і жорстко”.

Однією з головних умов референдумів має бути їх повна відповідність Конституції України.

Також Вакарчук торкається питань забезпечення армії та швидкого відновлення влади в регіонах.

“Без влади не буде ні референдумів, ні виборів, ні молока, ні хліба, ні кращого життя. Буде хаос, від якого постраждають в першу чергу ті, хто хотів позитивних змін. А виграють, як завжди, злодії, пройдисвіти і бандити, які б погони вони не почепили, і яку б партію не представляли”, — упевнений Вакарчук.

У своїй заяві музикант попереджає що “той, хто візьме сьогодні на себе відповідальність за долю країни, ніяк не зможе уникнути важких і неоднозначних рішень. Але без такого роду рішень сама історія може стати непотрібною. Просто нічого буде вже описувати”.

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ
To Top