Колона – Cайт громадської журналістики

Леді на велосипеді (ФОТО)

Велосипед – прекрасний екологічно чистий засіб пересування.

У багатьох країнах світу прогулянки на велосипеді – звичайна справа. Проте, мода кататися на велосипеді в Україну прийшла нещодавно. У Рівному теж вирішили не пасти задніх, і 11 травня Агенція музичних подій “Art Hall”  організувала вело – прогулянку під назвою “Леді на велосипеді”.

Як розповідає одна із  організаторів заходу Вікторія Власюк, ідея поїздки “Леді на велосипеді” виникла спонтанно та раптово. “Насправді спочатку придумали назву, а потім вже організували вело-прогулянку, яка стала промо-акцією до концерту гурту “Pur:Pur” . Проте, “Леді на велосипедах” також хотіли нагадати рівнянам та гостям нашого міста про події, які відбудуться незабаром: 17 травня – День Європи, а 31 травня- Велодень у Рівному.”

Стартують панянки на Майдані Незалежності, а закінчують дівчата свою вело-прогулянку на Лебединці. На завершення, обирають переможницю за допомогою випадкового журі: хлопчика та дідуся. Дівчина отримала титул “Найвишуканіша леді на велосипеді”, а також подарунки від організаторів та партнерів заходу.

Любительки покататись на велосипеді та одягнути сукні потрапили саме у ту атмосферу. Вишуканий та ніжний стиль музики цього гурту  відмінно підкреслив жіночність та красу усіх “Леді на велосипедах”. Як запевняють організатори, “Леді на велосипеді” продовжить свою діяльність і до неї зможуть долучитися навіть по всій Україні. Що з цього вийшло, можемо побачити на фото:

Exit mobile version