Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Кварцяний Віталій Володимирович

Досьє

Кварцяний Віталій Володимирович

Фото з сайту “Волинська правда”

Кварцяний Віталій Володимирович

Кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 22

Депутат Луцької міської ради.

В декларації, поданої до ЦВК вказав,  що тимчасово не працює.

Заслужений тренер України. Працював тренером ФК «Волинь». 

Інформація станом на 2 жовтня 2012 року

Біографія з сайту «Відкрита Україна»

Біографія Віталія Кварцяного  з сайту  Вікіпедія

Народився в Луцьку 19 липня 1953 року. Закінчив середню школу № 15. Пізніше навчався в Київському спортінтернаті. Закінчив факультет фізкультури Луцького педагогічного інституту. Служив у радянській армії. У цей період грав за армійський СКА «Чита». Навчався у Вищій київській школі тренерів.

Грав за луцькі команди «Волинь», «Торпедо», «Прилад». У складі останнього виграв кубок «Юності». У 1973 році був викликаний до молодіжної збірної України. Пізніше працював граючим тренером у команді приладобудівного заводу.

1983 року «Прилад» переміг у всеукраїнському Кубку товариства «Авангард» серед колективів фізкультури. Це дозволило волинянам зустрітись з чемпіоном Болгарії серед робітничих колективів — «Зіркою» (Софія). За підсумком двоматчу «Прилад» переміг за різницею забитих і пропущених м´ячів — (0:1 у Болгарії і 3:0 вдома). Одним з ключових тогочасних нападників волинян був Володимир Кабанов — майбутній дитячий тренер, батько гравця збірної України Тараса Кабанова.

Працював головним тренером у луцькому «Торпедо» (1984—1987), «Волині» (1989—1990, 1994—1997, з 2001), «КШО» (Польща) (1990—1994), «Поділлі» (1997—1998, 2000—2001), тренером-селекціонером узапорізькому «Металурзі» (1998—2000).

За результатами місцевих виборів у листопаді 2010 року Віталій Кварцяний був обраний депутатом Луцької міськради від «Фронту змін». За словами футбольного тренера, у політику подався, щоб змінити ставлення луцької влади до футболу і ФК «Волинь», сприяти розвитку спорту у місті в цілому.

На виборах до Верховної ради 2012 року кандидат у народні депутати у окрузі № 22

Доходи:

Згідно декларації кандидата, поданої до ЦВК, у 2011-му році доходи Віталія Кварцяного склали 108 105,26 грн.

Декларацію про доходи можна скачати тут 

Нерухомість:

Має земельну ділянку загальною площею 0,08 га.  Житловий будинок площею 105,5 кв. м. та квартира  70,5 кв. м  перебувають у власності членів сім’ї декларанта.

Транспорт:

Їздить Віталій Кварцяний на легковому автомобілі Shevrolet Transсar 1998 року випуску

Родина:

Дружина Кварцяна Т.О.

Обіцянки:

1.Ініціювати створення депутатської комісії Верховної Ради, що буде займатись контролем за побором та рекетирських за сутністю схем вичавлювання грошей з батьків дітей у дитсадках, учнів загальноосвітніх та зі студентів вищих навчальних закладів.

2.Створення умов для розвитку спортивно-фізкультурної інфраструктури, системи дошкільних та позашкільних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл,

3. Запровадження системи стимулів та мотивацій для організації спортивно-масової роботи за місцем навчання, роботи, проживання та відпочинку громадян.

(Джерело:  передвиборча програма кандидата у народні депутати по одномандатному виборчому округу №22 на сайті ЦВК).

Відео:

Кварцяний: «Всьо, уходім! Уходім!!!» ВІДЕО,  Спорт Украины, 15.07.09

Прес-конференція Віталія Кварцяного

Кварцяний: Ти Женюх? Ти Конюх!

Фото:


Фото з сайту prosport.tsn

Джерело ЧВ

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх