Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Коржиньовська Вікторія Ростиславівна

Реклама

Досьє

Коржиньовська Вікторія Ростиславівна

Інформація станом на 22 липня 2011 року

Комерційний директор МПП «Вік-Експо», директор «Автограду»

робочий телефон: (0362) 69 00 03, е-mail: [email protected]

Із сайту ve.com.ua

Фото  ОГО

Газета ОГО, 2007 рік:

Вікторія Коржиньовська прийшла в бізнес без досвіду

Знайти молоду та успішну бізнес-леді виявилося складним завданням. Однак кандидатура Вікторії КОРЖИНЬОВСЬКОЇ цілком підійшла, бо вона за неповних чотири роки пройшла шлях від секретаря автоцентру “Вік-Експо” до помічника директора. Вважає, що зробити кар’єру допомогла наполегливість.

Працювати Вікторія Коржиньовська розпочинала викладачем факультету документальних комунікацій і менеджменту РДГУ. Як одній з найкращих студенток їй запропонували посаду викладача в навчальному закладі. Дівчина одразу стала читати шість різнопланових предметів. Зізналася, що робота викладача подобалася за спілкування з людьми.

— Це був також перший серйозний досвід комунікації, — розповіла пані Коржиньовська. — Тоді стикалася з проблемами, які потребували справедливих рішень: не враховувати, хто що говорить чи пропонує, а діяти так, як вважала правильним. Взагалі-то, траплялися різні ситуації, бо знаєте, які сьогодні бувають студенти… Хоча ніколи не відступала від власних життєвих принципів: ніколи не брехати і не брати чуже. Якщо переступлю через це, то перестану себе поважати.

Переломним у кар’єрі молодої викладачки став 2003 рік. Приблизно посеред літа Вікторія вирішила повернутися на роботу з декретної відпустки. На жаль, в університеті Коржиньовській тоді не змогли забезпечити повне навантаження, бо студенти відпочивали. Вона задумалася про нову роботу. Випадково на місцевому радіо почула оголошення, що в Рівному відкривається новий автосалон “Шкода”. — Чомусь мені це сподобалося, і я вирішила влаштуватися секретарем, бо ідеально знала теорію, — пригадала пані Коржиньовська. — На цю посаду претендувало десь 120 осіб, але на остаточній співбесіді, в якій брали участь 12, з усіх претендентів обрали саме мене. Мені досі ніхто не вірить, що я без будь-якого блату сюди потрапила. А я просто намагалася продемонструвати всі свої вміння перед комісією з восьми чоловік, до якої входили представники імпортера з Києва.

На посаді секретаря в автосалоні “Вік-Експо” Вікторія пропрацювала трохи більше півроку. Потім директор призначив її своїм помічником і доручив займатися будівництвом заправних станцій.

— Важко уявити гори проектів, які побачила, коли мене вперше запросили в кабінет директора, де сидів проектант. Сказали, що потрібно здавати в експлуатацію черговий об’єкт, — згадує Вікторія. — Хоча обсяг роботи був великим, але він став моєю гордістю та перемогою, бо справилася із завданням. Сьогодні багато людей, з якими співпрацюю в будівництві, вважають, що я — проектант і навіть вітають мене з Днем архітектора.

Кар’єрний успіх Вікторія Коржиньовська пов’язує з наполегливістю та постійною роботою над собою. Щоб пізнати сферу продажу автомобілів, чимало читала, відвідала численні бізнес-тренінги.

— Маю багато прикладів, коли успіху досягають ті люди, які ставлять певну мету, — стверджує пані Вікторія. — Потрібно не тільки мріяти, а й щось робити для реалізації задумів. Адже жорстке планування — секрет успіху будь-якого бізнесу. Треба просто правильно визначити стратегічні цілі, яких може бути декілька, правильно їх розставити в часі. Тоді — деталізувати, що необхідно зробити для досягнення.

Буває, що стрімкий кар’єрний злет може запаморочити людині голову. Однак Вікторія Коржиньовська запевняє, що робить все, аби він не позначився на ній з негативного боку.

Коли ти — відритий та щирий, то автоматично притягуєш до себе таких же людей, — поділилася помічник директора МПП “Вік-Експо”.

досьє

Вік: 27 років (1980 р.н.) Стаж: 7 років Улюблена книга: С. Ребрик “Майстер-клас професійного продажу”, історична фантастика, альтернативна історія Улюблена страва: червоний борщ з пампушками Найбільша перемога: без будь-якого досвіду прийти в бізнес чотири роки тому Найбільша поразка: немає Любить: порядність і прозорість у стосунках, відкритих і щирих людей Не любить: не терплю обману та зради, маніпулювати людьми Годинник: ніколи не ношу Нерухомість: не маю

Преса про Вікторію Коржиньовську:

Вікторія Коржиньовська ogo.rv.ua 22.03.2007

ФОТО з Вікторією Коржиньовскою

Фото www.honda-rivne.com :

(2010-04-28)  16 квітня в Луцьку відбулося урочисте відкриття нового автоцентру Honda. Офіційним дилером марки Honda у Волинській області стала компанія «Луцьк-Експо». Директор компанії «Луцьк-Експо» Вікторія Коржиньовська нагадала присутнім про філософію Honda: « П´ять літер, що складають слово HONDA, мають властивість викликати широкий спектр емоцій, які базуються на принципах “Поваги до індивідуальності” та “Трьох задоволень – задоволення від покупки, задоволення від продажу та задоволення від створення”. Сутність HONDA виражає глобальне гасло бренду: “Розділити наші мрії з іншими та зробити їх дійсністю”. Саме за таким принципом ми плануємо працювати у новому салоні.

Фото www.ve.com.ua :

(2011-04-13) Директор «Автограду» Вікторія Коржиньовська разом з гостями: директором фірми «Спеціаліст» Наталією Савенко та директором Видавничого дому «ОГО» Світланою Омельчук. Нові стандарти моди та стилю представили на першій у Рівному Fashion події”, яка днями зібрала шанувальників модних новинок та ексклюзиву в «АВТОГРАДІ на Пухова, 85». Повністю матеріал і всі фото читайте і дивіться тут.

Фото www.ogo.rv.ua :

2009/07/08 Єдиний на Волині офіційний дилерський центр автомобілів Renault та Dacia відкрився у Луцьку. — Відкриття нового автосалону — це результат напруженої роботи усієї нашої команди та особистий внесок кожного працівника, — пояснює директор “Луцьк-Експо” Вікторія КОРЖИНЬОВСЬКА.

Джерело ЧВ

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top