Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Концертна програма від Анастасії Толстоног у Рівному

Концертна програма

Афіша

Концертна програма від Анастасії Толстоног у Рівному

Концертна програма від Анастасії Толстоног (Івано-Франківськ, фортепіано), Академічний камерний оркестр РОФ, диригент Петро Товстуха.

Біографія

Анастасія Толстоног народилася в 1977 р. в Києві в сім’ї музикантів. Першим вчителем гри на фортепіано стала мама , викладач фортепіано.   Домашнє музикування  в чотири руки було найулюбленішою розвагою для маленької Насті   та її сестри .

Подальше освоєння базових навичок піанізму та розвиток її ,як виконавиці ,відбувався у класі відомих київських педагогів Али Міжеги та Маргарити Донської. Цікаво , що вона була однією з перших учнів , які навчалися за унікальною дидактичною системою “Musicmodus” під керівництвом автора Ярослава Михайлюка.

Після вибуху на Чорнобильській АЕС сім’я Толстоног відчула серйозні проблеми із здоров’ям. Тому , з метою його покращення , було вирішено переїхати до м.Полтави, де Анастасія з відзнакою закінчила місцеве музичне училище у класі Лариси Смірнової .

Далі було навчання у Саратовській консерваторії(Росія) в класі Заслуженої артистки Росії,професора Асі Кіреєвої, під час якого піаністка почала активну гастрольну діяльність. Цікаво, що , одночасно Анастасія успішно навчалась у Спеціалізованій Духовій школі по класу кларнета . Одначе, на четвертому курсі довелося зробити вибір між фортепіано та кларнетом. А далі було блискуче закінчення аспірантури на кафедрі фортепіано.

Професійну роботу Анастасія Толстоног розпочала як солістка Полтавської обласної філармонії. Нині вона активно гастролює по Україні та за кордоном. Прекрасна піаністична техніка , вишукане відчуття стилів композиторів різних епох, вміння , а головне , бажання донести до слухача все потрясаюче різноманіття світового фортепіанного доробку , безмежність його духовного простору, надихають Анастасію на створення нових , оригінальних програм. Сьогодні вона завершує роботу над однією з перлин українського фортепіанного мистецтва – ” 11 етюдів у формі старовинних танців ” Віктора Косенка .

У 2014 році  Анастасія планує випустити диск з творів  Віктора Косенка та Альберто Джинастери  за сприяння  голандської  студії  ”Quintone”.

Де Рівненська обласна філармонія
Коли 18 березня, 19:00
Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Загрузка...

Вверх