Колона – Cайт громадської журналістики

Концерт SunSay та у Андрія Запорожця у Львові хочуть скасувати

Львів

На Заході України концерт SunSay хочуть заборонити. Через політичну позицію лідера гурту Андрія Запорожця 7 квітня не хочуть бачити у Львові.

Концерт SunSay прагнуть скасувати. Про це повідомляють місцеві ЗМІ вказуючи на коментарі координатора “Економічного бойкоту” Олега Радика.

Радик стверджує,  що серед львів’ян у Андрія Запорожця велика кількість недоброзичливців. Так склалося після національного відбору на Євробачення 2016. Тоді він висловив позицію, що не відмовиться від виступів на території РФ.

Оскільки є можливість масових заворушень у Львові 7 квітня через проведення запланованого концерту, учасники “Економічного бойкоту” попросять відмінити концерт у міської влади. З офіційним проханням вони збираються звернутись до управління культури Львова.

Олег Радик повідомив, що звернення повинні підтримати. В протилежному випадку активісти руху проведуть протестні акції.

Варто зауважити, що Андрій Запорожець заявляв раніше, що виступи в Росії припиняти не збирається. Крі цього він сам підтвердив, що мав гастролі на окупованих територіях. Минулого року, як стверджує співак, йому довелося побувати в Криму та дати там кілька виступів.

Exit mobile version