Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Компанія “Київстар” припинила свою роботу на тимчасово окупованих територіях Сходу України

АТО

Компанія “Київстар” припинила свою роботу на тимчасово окупованих територіях Сходу України

Мережу відімкнули, оскільки “на частині території Донецької та Луганської областей, що тимчасово не контролюється українською владою, на даний момент відсутня можливість фізично контролювати мережі”. Про що повідомлено на офіційному сайті оператора.

Як розповів директор зі зв’язків з громадськістю корпорації Михайло Шуранов, програмний контроль мережі надає можливість бачити спроби неправомірного отримання доступу до мережі, а не можливість фізичного контролю – він не дає можливості цьому протидіяти.

– Ми наштовхнулись на позаштатну роботу у мережі на цій території. Логічно подумати, що це втручання має ознаки спроби несанкціоновано втрутитись в нашу мережу. Оскільки для нашої компанії основним є захист та збереження безпеки мережі, ми були змушені відімкнути мережу, – пояснив він.

Оператор повідомив про втручання в мережу регулятора та Службу безпеки України. Рішення про встановлення зв’язку буде прийнято після технічного оцінювання події, але скільки триватиме аналіз – в компанії повідомити не можуть.

фото. encrypted-tbn0.gstatic.com

Сайт громадської журналістики

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top