Компанія FORD знову здивувала своїх клієнтів новинкою

Компанія FORD знову здивувала своїх клієнтів новинкою. Нова мультимедійна система базується на операційній системі BlackBerry QNX.

Форд анонсував нову автомобільну інформаційно-розважальну систему Sync 3. Запустити автомобільну інформаційно-розважальну систему Sync 3 можна спеціальною кнопкою на кермі. Щоб встановити пункт призначення, тепер не обов’язково називати повну адресу, досить вимовити назву об’єкта.

Перш за все, попередня версія працювала на програмному забезпеченні Microsoft. Новинка ж базується на операційній системі BlackBerry QNX, доопрацьованій фахівцями Panasonic. Це позитивно позначилося на швидкодії системи в цілому. Крім того, з’явився новий інтуїтивний інтерфейс, а функція розпізнавання голосу стала більш досконалою. Запустити її можна спеціальною кнопкою на кермі. Щоб встановити пункт призначення, тепер не обов’язково називати повну адресу, досить вимовити назву об’єкта – наприклад, «аеропорт» або «лікарня».

Нова медіасистеми Форд сама вчиться новим можливостям

8-дюймовий сенсорний дисплей апаратно залишився колишнім, однак тепер він краще реагує на дотики і управління жестами. Кількість доступних додатків виросло до 40, серед них – чимало мультимедійних сервісів і програм, які спрощують життя водія. А ще Sync 3 здатна автоматично оновлюватися через мобільний інтернет або через Wi-Fi, коли авто опиниться в зоні його дії. Перші автомобілі з цією системою надійдуть у продаж в 2015 році. Пристрій Sync 3 буде доступно як для американських, так і європейських машин.

Автор: anonimka