Колона – Cайт громадської журналістики

Кого хочуть бачити в якості президента України рівняни?

Кого хочуть бачити в якості президента України рівняни?

Кого хочуть бачити в якості президента України рівняни?


Кого хочуть бачити в якості президента України рівняни?

25 травня відбудуться п’яті вибори Президента України за час Незалежності України. Кого рівняни вважають найдостойнішим, а кого категорично не хочуть підпускати до влади, стало відомо кореспонденту Kolona.net.

До виборів Президента України залишилось вже не так і багато часу. Але майже 30% рівнян так і не вирішили, кому готові віддати свій голос.

Кореспондент дізнався, кого хочуть бачити рівняни в ролі Президента України, провівши соціальне опитування. Для цього 20 квітня, на Майдані Незалежності було опитано 100 рівнян, віком від 18 років.

Кого хочуть бачити в якості президента України рівняни?

За результатами опитування, до трійки депутатів, яким люди довіряють найбільше, увійшли:

Також було проведено опитування про те, кого рівняни

 категорично не хочуть бачити в ролі Президента України. До трійки антигероїв увійшли:

  1. Михайло Добкін
  2. Юлія Тимошенко
  3. Олег Царьов

Також є рівняни, які не вірять ні одному кандидату, і свідомо відмовляються йти на вибори.

Як заявила одна з опитуваних – Тетяна, студентка РДГУ: “Депутати вже давно вирішили між собою, хто яку займе посаду, тому я не бачу сенсу йти на вибори”.

Ліміт довіри до кандидатів постійно падає, громадянам дуже важко знову почати їм довіряти. Але не пішовши на вибори ми позбавляємо свого обранця голосу, який може змінити долю достойної людини, а в подальшому і долю України.

Нагадаємо, що до ЦВК надійшло 46 заяв на реєстрацію кандидата у Президенти, 23 з яких були задоволені, решті – відмовили. Основними причинами відмови в реєстрації були не внесення грошової застави в обсязі 2,5 млн грн та нестача необхідних документів.

Кого хочуть бачити в якості президента України рівняни? На пост Президента України також балотувався представник “Інтернет-партії” Дарт Вейдер, але йому було відмовлено в реєстрації через невідповідність поданих документів. Через відмову він влаштував мітинг на свою підтримку, в якому взяли участь два десятки воїнів вдягнутих в червоні костюми, кілька білих роботів і собакоподібний герой фільму Чубака. На мітингу був музичний супровід з блокбастеру.

Такі випадки, зокрема, підривають авторитет процедури виборів та інституції Президента України, хоча свідчать про свого роду зростаючі демократичність та плюралізм політичних процесів у країні.

Нагадаємо, що справжнє ім’я Дарта Вейдера – Віктор Олександрович Шевченко.

Exit mobile version