Колона – Cайт громадської журналістики

Хто з мажоритарників Рівненської області подав найбільше запитів?

запити мажоритарників Рівненської області

Сайт громадської журналістики вирішив дослідити хто з депутатів-мажоритарників Рівненської області подав найбільше запитів, та куди вони їх направляли.

Депутатський запитвимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.

Найбільше запитів серед мажоритарників Рівненської області надіслав Василь Яніцький. На його рахунку 323 запити. Найбільшу кількість запитів Яніцький подав до керівників міністерств і відомств України -124, до місцевих органів влади і управління – 97, до Кабінету Міністрів – 84, Генеральному прокурору – 15, Голові Верховної Ради України, керівникам комітетів Верховної Ради України – 3. Жодного запиту Яніцький не подав до Президента України.

З 323 надісланих запитів розглянуто 305, у стадії розгляду знаходиться 18 запитів.

Олег Осуховський подав 223 депутатських запити, з них майже половина були спрямовані керівникам міністерств і відомств України – 110, Генеральному прокурору України – 56, Кабінету міністрів – 34, місцевим органам влади та управління – 21,  голові Верховної Ради України, керівникам комітетів Верховної Ради України -2.

З усіх поданих запитів Осуховського розглянуто 215, ще 8 знаходиться у стадії розгляду.

Олександр Дехтярчук подав 86 депутатських запитів, з них більша частина направлені до керівників міністерств і відомств України – 51, до КМУ – 17, Генеральному прокурору України – 9 , місцевим органам влади і управління – 8. Ще один запит був направлений до комітету ВРУ з питань бюджету.

З 86 поданих запитів Дехтярчуком, було розглянуто 83.

Усі запити які подав Сергій Євтушок були розглянуті, щоправда їх у нього було небагато всього 46. Майже шістдесят відсотків від усіх поданих Євтушком запитів були направлені до міністерств і відомств України. Генеральному прокурору України Євтушок надіслав 10 запитів, до КМУ – 5, місцевим органам влади і управління – 3. Один запит був направлений до голови ВРУ Андрія Парубія.

Найменшу кількість запитів з мажоритарників Рівненської області подав Юрій Вознюк. Всього депутат подав 31 запит. З них основна частина направлені до керівників міністерств і відомств – 22, до Генерального прокурора України, місцевих органів влади і управління та Кабінету міністрів України надіслано по три запити. Ні одного депутатського запиту Вознюк не надіслав до Президента України та Голові Верховної Ради України, керівникам комітетів Верховної Ради України.

Кількість запитів вказана на момент написання матеріалу 10 березня 2018 року.

Exit mobile version