Колона – Cайт громадської журналістики

Калахан Андрій Сергійович

Калахан Андрій Сергійович

Калахан Андрій Сергійович

Депутат Луцької міської ради VI скликання. Калахан Андрій Сергійович

Секретар постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, редактор ПП «Волинський інформаційний портал».

Член Волинської обласної організації Незалежної медіа-профспілки України.

Позафракційний.

Член політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода», висунутий Луцькою міською організацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Інформація станом на 3 листопада 2013 року

Округ, у якому був вибраний у депутати:

Виборчий округ № 5 у Луцьку:

– вулиці Баранова (непарна сторона – від №43 до кінця, парна сторона – від №52 до кінця), Вересая, Вериківського, Вишенського, Вільямса, Гончарівка, Городецька, Дмитра Донцова, Левітана, Лермонтова, Лисенка (непарна сторона – від №43 до кінця, парна сторона -від №44 до кінця), Львівська (непарна сторона – від №65 до кінця, парна сторона – від №86 до кінця), Макаревича, Маковського, Малоомелянівська (непарна сторона – від №83 до кінця), Мечникова (непарна сторона – від №17 до кінця, парна сторона – від №16 до кінця,), Мурашка, Олени Кульчицької (непарна сторона – від №1 до №13 включно, парна сторона – від №2 до №16 включно), Павлова, Смирнова (непарна сторона – будинки №№ 1А, 3А, 5А, парна сторона – будинки №№ 4А, 6А, 8А), Станіславського (парна сторона – від №2 до №12 включно), Степова (непарна сторона – від №73 до кінця, парна сторона – від №90 до кінця), Трутовського, Ярослава Стецька;

– провулки Грінченка, Дмитра Донцова, Львівський, 1-й Малоомелянівський, 2-й Малоомелянівський, 1-й Степовий, 2-й Степовий, 3-й Степовий, 1-й Трутовського, 2-й Трутовського, 3-й Трутовського.

– вулиці Бабушкіна, Баранова (непарна сторона – від №15 до №41 включно, парна сторона – від №10 до №50 включно), Березова, Боткіна, Вербова, Гастелло, Гірна (непарна сторона – від №31 до кінця, парна сторона – від №2А до кінця), Грабова, Івана Богуна (перейменовано з Романа Шухевича), Каштанова, Квітова, Кірова, Красовського, Лисенка (непарна сторона – від №19 до № 41А включно, парна сторона – від №28 до № 42А включно), Львівська (непарна сторона – від №1 до №35А включно, парна сторона – від №2 до №84 включно), Малинова, Малоомелянівська (непарна сторона – від №57 до №81, парна сторона – від №72 до кінця), Мечникова (непарна сторона – від №1 до №15 включно, парна сторона – від №2 до №14 включно), Наталії Ужвій, Олени Кульчицької (непарна сторона – від №15 до кінця, парна сторона – від №18 до кінця), Партизанська, Патона, Пирогова (непарна сторона – від №17 до кінця, парна сторона – від №18 до кінця), Потебні (непарна сторона – від№1 до №29 включно, парна сторона – від №2 до №32 включно), Революційна, Сєченова, Смирнова (непарна сторона крім будинків №№ 1А, 3А, 5А, парна сторона крім будинків №№ 4А, 6А, 8А), Степова (непарна сторона – від №11 до №71 включно, парна сторона – від №34 до №88 включно), Тарасова (непарна сторона – від №1 до №17А включно, парна сторона – від №2 до №22 включно), Тополева, Тургенєва, Філатова;

– провулки Красовського,  3-й Малоомелянівський, 4-й Малоомелянівський, 5-й Малоомелянівський, 4-й Степовий.

Автобіографія із сайту deputat.volyn.ua

Народився 29 вересня 1988 року у місті Берестечко Горохівського району Волинської області. Громадянин України. Помер 3 листопада 2013 року.

Освіта:

1996-2001 рр. – навчався у загальноосвітній школі №2 міста Луцька.

З 2001 по 2005 рік – учень Волинського обласного ліцею-інтернату.

З 2005 по 2010 рік навчався у Волинському національному університеті імені Лесі Українки, де здобув повну вищу освіту за спеціальністю «філософія» (диплом спеціаліста з відзнакою).

Трудова діяльність:

З серпня 2008 по вересень 2009 р. – ПП «Волинські новини», кореспондент.

З жовтня 2009 року і по грудень 2010 р.- працював на посаді редактора ПП «Волинський інформаційний портал».

Місце роботи: безробітний.

Громадська діяльність

2003-2004 рр. – член Волинської обласної організації Молодіжного націоналістичного конгресу.

З 2006 р. – член Всеукраїнського об᾽єднання «Свобода». Обраний на посаду члена Луцького міського комітету ВО «Свобода».

Неодружений.

Помер 3 листопада 2013 року.

Біографія із розділу «Про себе» в мережі Facebook

Калахан Андрій Сергійович

Народився 29 вересня 1988 р. у місті Берестечко Горохівського району Волинської області. У 1996 р. переїхав до Луцька, де проживає і дотепер.

Навчався у школі №2, згодом у Волинському обласному ліцеї-інтернаті. Був багатократним учасником і призером різноманітних учнівських олімпіад, турнірів, конкурсів-захистів наукових робіт обласного і всеукраїнського рівня. Закінчив ліцей у 2005-му зі срібною медаллю.

Цього ж року вступив у Волинський державний (зараз – національний) університет ім. Лесі Українки на спеціальність «філософія» (до речі, перший набір цієї спеціальності). У 2009-му закінчив «бакалавра» з відзнакою. У 2010 р. здобув там повну вищу освіту (диплом спеціаліста філософії з відзнакою).

У 14 років вступив до лав Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК), звідки вийшов наприкінці 2004-го. Брав активну участь у «помаранчевій революції», а також у громадських кампаніях «Пора» і «Чиста Україна». Долучився до Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у 2005 р. Наступного року, із настанням повноліття формально став членом «Свободи». У 2007 р. обраний членом Луцького міського комітету партії. Керівник прес-служби Волинської обласної організації ВО «Свобода».

Працював репортером інтернет-видання “Волинські Новини” з липня 2008 по вересень 2009 року. З листопада 2009 по грудень 2010 – репортер “Волинського інформаційного порталу”.

31 листопада 2010 року обраний депутатом Луцької міської ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №5 (район вулиці Львівської)

Помер 3 листопада 2013 року.

Сім фактів про родину Андрія Калахана із сайту volyntimes.wordpress.com

1) Автор пісні-гімну «Волинь-моя» – Степан Кривенький був двоюрідним братом бабусі Андрія Калахана – Марії Калахан (у дівоцтві Ковалюк).

2) Бабуся по батьківській лінії Марія Калахан (Ковалюк) працювала санітаркою медпункту та згодом бухгалтером. Свого часу співала у церковному хорі.

3) Батько – Сергій Калахан наприкінці 80-х – початку 90-х років працював лікарем футбольної команди «Волинь» (Луцьк). Лікував відомого футболіста Олега Лужного, добре знає футболіста Анатолія Тимощука та його родину, головного тренера харківського «Металіста» Мирона Маркевича та інших відомих діячів українського футболу. Сергій Калахан довгий час працював лікарем Луцької станції швидкої медичної допомоги. Зараз – на пенсії.

4) Дід – Андрій Прокопович Калахан був шанованим на Горохівщині та за її межами лікарем-дерматологом. Дружив з відомим дисидентом, націоналістом Валентином Морозом. На той час Андрій Калахан працював фельдшером, а Валентин Мороз вчителем у селі Цегів Горохівського району. Обоє проживали в одній хаті.

5) Брат прадіда Андрія Калахана по материнській лінії – Іван Мерега-«Кум» був сотенним Української Повстанської Армії. Героїчно загинув у 1948 році під час бою з російськими карателями. Могила невідома. Через перебування Івана Мереги в УПА майже всю родину Мерегів виселили на Сибір. Прадіда Андрія Калахана, селянина-середняка Антона Мерегу, врятувало від депортації лише те, що він під час війни був мобілізований до Червоної Армії і отримав у боях інвалідність. Попри це, сім’ю інваліда окупанти розкуркулили.

6) Мати – Алла Калахан (у дівоцтві Мерега) все життя працює на підприємствах харчової промисловості. Була присутня на Першому З’їзді Народного Руху України у 1989 році.

7) Бабуся по материнській лінії Ніла Мерега (Пшенична) – працювала медсестрою, а дідусь Василь Мерега – механізатором, викладав у профтехучилищі.

Публікації

Автор десятків публікацій та блогів у виданнях: 

  1. www.volynpost.com
  2. gazeta.ua
  3. politiko.ua
  4. narodna.pravda.com.ua
  5. www.pravda.com.ua

Контакти:

моб. +380967499294, електронна пошта: kalahan88@gmail.com

Передвиборча програма. Депутат Калахан Андрій Сергійович  із сайту deputat.volyn.ua

  1. Поступово замінювати грунтові дороги на дороги зі щебеневим покриттям, а ті, в свою чергу, на дороги з асфальтовим покриттям. Першочергово провести капітальний ремонт вулиці Городецької та поточний ремонт вулиць Баранова і Степової. Забезпечити поступовий ремонт дорожнього покриття та тротуарів вулиць і провулків.
  2. Впорядкувати роботу вуличного освітлення в районі Львівської.
  3. Провести капітальний ремонт школи №2 як однієї з найстаріших у Луцьку. Реконструювати спортивний майданчик школи. На основі результатів енергетичного аудиту впровадити енергоощадні технології.
  4. Сприяти забезпеченню належного рівня бюджетного фінансування для дошкільних навчальних закладів №12, 39, 50 та контролю за використанням цих грошей.
  5. Перевірити та максимально обмежити практику збору так званих благодійних внесків у вказаних навчальних закладах: ці кошти мають йти виключно на потреби виховання та навчання дітей.
  6. Створити мережу зливової каналізації в районі вулиць Малоомелянівської, Городецької та Лисенка для запобігання підтопленням.
  7. Розмістити розклад руху автобусів, тролейбусів і маршрутних таксі на всіх зупинках транспорту загального користування по Львівській. Облаштувати зупинки транспорту загального користування на парній стороні вулиці Львівської.
  8. Створити торговий ряд на вулиці Львівській виключно для торгівлі сільськогосподарською продукцією.
  9. Сприяти створенню другого міського пляжу на лівому березі річки Стир, впорядкуванню та розвитку зелених зон, інших місць відпочинку мешканців району Львівської.
  10. Впорядкувати вивезення побутового сміття.
  11. Я усвідомлюю, що для повної реалізації цієї програми потрібен не рік, і не два. Але поступово ці проблеми можна реально вирішити.

Позиція депутата:

Про колегу, депутата Луцької міської ради, Віталія Кварцяного Кварцяного можуть ув’язнити

Невидима корупція  Невидима корупція у вишах. ВІДЕО

Олігархи активізувались Фірташ тисне на Єремеєва

Підтримка по-луцьки «Підтримка» недержавних організацій по-луцьки

Тендерні ігри Луцької мерії Прокуратура знайшла порушення у «тендерних іграх» луцької мерії

Факти проти міфів Кого насправді «розкручує» влада. Факти проти міфів

Пора вибачитись Панове Яценюк, Турчинов і іже з ними! Пора вибачатися!

Телебачення та преса про Андрія Калахана:

Участь у програмі «Луцький депутат»

Інтерв’ю в газеті «Луцький замок» Депутат не повинен розглядати інших депутатів чи міського голову, як ворогів

Депутат прибирає сміття. У парку назбирали 50 мішків сміття

Депутат висаджує ялинки Студентська «Свобода» у Луцьку провела акцію з озеленення

Сторінки Андрія Калахана у соцмережах:

Facebook

Однокласники

Livejournal

Фото Калахан Андрій Сергійович :

2010 рік. (фото з мережі Однокласники)

 

2012 рік. Фото руху ЧЕСНО

Джерело ЧВ

Exit mobile version