Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Громадський бюджет Рівного становить 10 мільйонів гривень

Західна Україна

Громадський бюджет Рівного становить 10 мільйонів гривень

Громадський бюджет –  це кошти, які розподіляються на конкурсній основі для кращих проектів міста. В цілому це приклад демократі у Вашому місті, право мати можливість написати проект на ремонт дитячого майданчика, встановлення освітлення тощо. Громадський бюджет, це частинка місцевого бюджету. Граничну суму визначає представники місцевого самоврядування у Вашому місті.

Таким інструментом як Громадський бюджет користується більшість Європейських міст. Україна також вже має приклади реалізації громадського бюджету. До прикладу можна розглянути місто Львів.

Наразі свої ідеї, як поліпшити місто Рівне вже можна подавати. Це можливо зробити через сайт: rivne.pb.org.ua. Дедлайн цього року у Рівному – 28 вересня. Тому, всі активні жителі міста, ОСББ, громадські ініціативи мають встигнути подати проект на фінансування із “фонду” Громадського бюджету Рівного.

Громадський бюджет міста Рівного складає – 10 мільйонів гривень. Ці кошти будуть розподіленні між переможцями конкурсу. Бюджет малого проекту має становити від 0 грн. до 250 тисяч гривень, а великого – від 250 тисяч гривень до 1 млн. 250 тисяч гривень.

Щоб подати вашу ідею на конкурс Громадського бюджету, вам потрібна підтримка як мінімум 15 членів територіальної громади.

[quote style=’1′ cite=”]Проект – це пропозиція, яка подана членом територіальної громади та має підтримку не менше 15 членів територіальної громади (крім автора), в якій відображено план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді опису з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок громадського бюджету протягом наступного бюджетного року з урахуванням пріоритетних напрямків, визначених програмами, які затверджені Рівненською міською радою, та оформлена за відповідною формою.[/quote]

 

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top