Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Гороскоп на квітень 2016

Гороскоп на квітень 2016

Новини

Гороскоп на квітень 2016

Гороскоп на квітень 2016 року радить швидко реагувати на будь-які життєві ситуації. Нові ідеї потрібно стрімко реалізовувати, щоб не втратити шанс. Можливостей для роботи буде багато, варто лише їх розгледіти. Квітень 2016 року успішним для тих, чиї бажання солідарні з громадською думкою. В області політики будуть проявлятися активні позиції. Слід зробити акцент на духовному розвитку суспільства.


Гороскоп на квітень 2016. Овен

Якщо Овни виявлять творчі таланти, то зможуть непогано заробити на нових проектах. У роботі змін не передбачається, але якщо ви внесете оригінальні ідеї в процеси, то досягнете перемог. Гороскоп на квітень 2016 року передбачає Овнам безліч легковажних зв’язків, які не приведуть до серйозного і глибокого почуття. Сімейні Овни будуть прагнути завжди після йти роботи додому. Для них на першому місці в квітні – сім’я і діти.


Гороскоп на квітень 2016. Телець

Щоб домогтися успіху в роботі, Тельцям потрібно розраховувати тільки на свої сили. Не займайтеся грошовими махінаціями. Любовний гороскоп на квітень 2016 роки не радить Тельцям захоплюватися романами на стороні. Інакше, самі заплутаєтеся, де почуття, а де брехня. Шлюбні пари почнуть «вити гніздечко» і облаштовувати квартиру. Зі здоров’ям у Тельців все в порядку. Головне, стежте за харчуванням і не нехтуйте фізкультурою.


Гороскоп на квітень 2016. Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року радить Близнюкам оформити підприємництво. Особистий бізнес процвітатиме, а ви – збагачуватися. Багато зможуть знайти роботу з гарним окладом і високою посадою. Близнюки в цьому місяці зустрінуть супутника життя. Якщо буде бажання обвінчатися, то квітень для цього підходить. У близьких стосунках не беріть на себе лідируючу роль. Близнюкам варто застерігати організм від інфекцій.


Гороскоп на квітень 2016. Рак

У квітні Раки будуть сповнені цікавих ідей і планів на майбутнє. Не варто конфліктувати з колегами, щоб не підірвати авторитет. З фінансами справи добре, але не витрачайте їх на непотрібні дрібниці. Очікується чимало романтичних знайомств, які Ракам по-справжньому закрутять голову. Гороскоп радить більше рухатися, а не сидіти за комп’ютером. Нормалізуйте харчування і лягайте раніше спати.


Гороскоп на квітень 2016. Діва

Якщо Дів влаштовує старе місце роботи, то навіщо шукати нове? У цьому місяці вас чекає значний грошовий виграш. Можливо, що ви отримаєте премію за зроблену роботу. Любовний гороскоп на квітень 2016 року передбачає Дівам зустріч з обранцем, який стане другом і коханою людиною. Улаштуйтеся йому приємний сюрприз або вечерю при свічках. Сімейні Діви будуть часто сваритися з чоловіком і навпаки. Не бійтеся йти на компроміс.

 Читайте продовження гороскопу.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top