Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Головний лікар Євромайдану Ольга Богомолець відвідає Рівне

Рівне

Головний лікар Євромайдану Ольга Богомолець відвідає Рівне

Кандидат в Президенти України Ольга Богомолець відвідає Рівне в суботу 17 травня о 18:00. Зустріч відбудеться на Майдані Незалежності.

Нагадаю, що Ольга Вадимівна Богомолець – громадський діяч, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор кафедри дерматології та венерології Національного медичного університету ім. О. Богомольця, колишній депутат Київської міської ради (2005-2008), а також автор-виконавиця сучасних та давніх українських романсів. Автор понад 70 наукових праць і 9 патентів на винаходи у сфері лікування шкіряних захворювань. Меценат ти поет.

Головний лікар Інституту дерматології та косметології, координатор Європейської асоціації лазерної дерматології у Східній Європі, член Американської академії дерматології, Європейської академії дерматовенерології, Нью-Йоркської академії наук.

Правнучка академіка Олександра Олександровича Богомольця, Ольга Богомолець відвідає Рівне.
Власниця архітектурно-музейного та комерційно-готельного комплексу «Замок Радомисль». Брала активну участь в медичному забезпеченні київського Євромайдану під час Єврореволюції в Україні.

Організатор і керівник “Центру координації реабілітації поранених на Майданах України”. Використайте цю можливість для спілкування з кандидатом в Президенти. Підготуйте конкретні питання для отримання відповідей.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top