Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Голова облради Тернопільщини побував у своєму районі

У тернополі, Порядок денний засідання виконавчого комітету

Новини

Голова облради Тернопільщини побував у своєму районі

Про проблеми та успіхи Лановецького району йшлося на засіданні Лановецької райради 14 листопада.

Прикметно, що провели це зібрання у рамках першої робочої поїздки нового голови Тернопільської облради Василя Хомінця у район, яким він колись керував. Адже був кілька років головою Лановецької райадміністрації.

У цьому засіданні взяли участь голови райадміністрації та райради, депутати найвищого представницького органу району. Головна тема обговорення – проблеми Лановецького району, бюджет і його формування на 2014 рік. Згадували також і про загальні пріоритети розвитку району. Також учасники засідання прозвітували про успіхи у реконструкції шкіл і лікарень, доріг і пам’ятників.

– Ще від травня на митниці закритий гуманітарний вантаж майже на 11 тонн, – скаржиться керівник Лановецької районної організації Товариства Червоного Хреста Лариса Мисюк. – Там – матраци, ліжка, постільна білизна, пральні машини для лікарні. Також є там меблі для садочків, іграшки. І меблі для школярів.

Оскільки вантаж на митниці перебуває надто довго, Червоний Хрест можуть оштрафувати. Мовляв, доведеться платити 20 доларів на добу зберігання одного кубічного метра багажу.

Василь Хомінець пообіцяв, що візьме ситуацію із митницею під свій контроль і вирішить дану проблему.

До речі, після засідання Голова облради Тернопільщини провів прийом громадян. На зустріч із паном Хомінцем прийшло чимало жителів Лановецького району. Голова пообіцяв відреагувати на усі прохання. У цей день також провели сесію, на якій нового голову облради районні депутати зустріли із букетом троянд і привітаннями

Повідомляє сайт 20 хвилин

ЧИТАКЙТЕ ТАКОЖ:
Про шоу Супермодель по – українські
Про найкрасивіших дівчат від Google
Про кількість проведених тендерів в Рівненській області
Про проблеми під час ЗНО

Колона – сайт громадської журналістики дякує вам за довіру!

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top