Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Фальшиві гроші за будматеріали в Рівному

Рівне

Фальшиві гроші за будматеріали в Рівному

В рівненському гіпермаркеті,  чоловік намагався розрахуватись фальшивими купюрами за будівельні матеріали . 38На пульт централізованого спостереження надійшов виклик від касира одного з гіпермаркетів.
Слідчо оперативна група, що прибула на виклик  затримала 39 річного  чоловіка який за словами касира намагався розплатитись фальшивими грошима .

Він купував товар на суму майже чотири тисячі гривень. Він  дав мені ці кошти, і коли я їх перевіряла,  серед них виявилися фальшиві 50 гривень. Тому я відразу натиснула тривожну кнопку і викликала правоохоронців, – говорить касир гіпермаркету.

Чоловік підозрюється у скоєнні злочину передбаченого ч.1 статті 199 Кримінального Кодексу України: виготовлення, зберігання, придбання, перевезення пересилання, ввезення в Україну з метою збуту, а також збут підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї – караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

 

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top