Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

На Рівненщині двоє підлітків втопились в річці Горинь

Рівне

На Рівненщині двоє підлітків втопились в річці Горинь16 червня у річці Горинь втопилися двоє дітей. 14-річного та 15-річного хлопців рятувальники та водолази шукали кілька днів, а знайшли їх випадкові перехожі.

14-річний Володимир з Дубровиці минулого тижня гостював у бабусі у селі Соломіївка. У середу надвечір попросився погуляти з друзями до річки. Бабуся відпустила, наказавши онукові не лізти у воду, бо знала, що він погано плаває. Але він не послухався. Щоб триматися на воді, хлопець прив’язав до пояса порожні пластикові пляшки. Коли відплив далеко від берега, пляшки розв’язалися… За годину півсела та рятувальники вже шукали Володимира.
— Товариші побачили, що він тоне, і злякалися, — розповідає Сергій Чуб із прес-служби ГУ ДСНС у Рівненській області. — Один хлопчина побіг до села кликати на допомогу. Коли допомога прийшла, хлопця вже не було видно на воді. Люди шукали його самі, потім викликали рятувальників. Увечері наші фахівці обстежили увесь берег біля місця, де зник хлопець, заглядали під усі корчі та дерева. Але його не знайшли.
Наступного дня пошуки продовжили водолази. За день вони пройшли чотири кілометри дна Горині — безуспішно. Мали продовжити наступного дня, проте в п’ятницю зранку тіло Володимира знайшли випадкові перехожі у Дубровиці. Горинь віднесла хлопця за 15 кілометрів від Соломіївки і викинула на берег під мостом у райцентрі.
За шість кілометрів від місця утоплення знайшли і тіло 15-річного хлопчика із Малих Цепцевичів Сарненського району. Тієї ж середи він пішов з друзями купатися. Хлопці перепливали Горинь від берега до берега, на одному із запливів хлопцю не вистачило сили — і він пішов на дно. Нікого з дорослих поруч не було. Шукали зниклого кілька діб і знайшли у суботу, тіло зачепилося на поромній переправі.
— Це вже не перша дитяча смерть на воді цього року, — розповідає начальник обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах Анатолій Якимчук. — У червні на Березнівщині втопився у Случі 10-річний хлопчик, який рибалив з братом. Він послизнувся, коли хотів поправити вудочку, упав і втонув.
Особливо підступна Горинь. 70% утоплень на Рівненщині трапляється саме у цій річці. Горинь має дуже стрімку течію та дно, яке постійно змінюється.
Ми вкотре звертаємось до батьків: не відпускайте дітей до водойм без нагляду, а коли відпочиваєте разом, будьте пильними, навіть на березі дитина може посковзнутися і впасти у воду. – звернулись до жителів рівненщини рятувальники.
Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх