Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

ДСНС України нагадало правила поводження поблизу водойм

Україна

ДСНС України нагадало правила поводження поблизу водойм

З початком травневих свят люди масово вирушають на відпочинок поблизу водойм. Досить часто громадяни нехтують правилами безпеки життєдіяльності, що стає причиною трагічних наслідків.

Лише з початку травня 2016 року, поблизу водойм загинуло 24 людини, з яких 3 дитини.

Зокрема, 2 травня в Татарбунарському районі Одеської області під час відпочинку на водоймищі потонули дві дитини: 7-ми річний хлопчик та 8-ми річна дівчинка. 8 травня в Обухівському районі Київської області ввечері на воді загинула дівчинка, 2000 року народження.

Правила поводження поблизу водойм

Так, з метою недопущення загибелі людей, особливо дітей, рятувальники постійно проводять роз’яснювальні роботи та профілактичні рейди. Впродовж травневих свят подібні заходи проводились в Дніпропетровській, Миколаївській, Харківській, Житомирській, Рівненській, Волинській та Чернігівській областях.

Лише протягом 7-9 травня миколаївські рятувальники провели профілактичні заходи по місцям відпочинку на узбережжі водних об’єктів та поспілкувалися із відпочиваючими про правила безпечної поведінки. Під час рейдів рятувальники нагадували людям про те, що сезон «водного відпочинку» ще офіційно не відкритий, а це означає, що берегова зона та дно водойм не обстежене, не визначені безпечні місця для купання, не встановлені рятувальні пости.

 

З метою попередження виникнення трагедій на воді, 9 травня фахівці ДСНС провели роз’яснювальну роботу з рибалками та іншими відпочиваючими на водоймі у селі Московка Харківської області. Співробітники служби порятунку завітали до даного населеного пункту не випадково, адже 7 травня саме тут, у місцевому ставку потонув любитель риболовлі.

З громадянами, котрі прийшли на відпочинок із дітьми, рятувальники окремо поспілкувалися про те, що не можна залишати дітей без нагляду, та розповіли, до яких наслідків може призвести така недбалість.

Тому, Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян під час відпочинку біля водойм дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top