Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

До уваги платників податків в держайний бюджет

Україна

До уваги платників податків в держайний бюджет

Відповідно до п.201.15 ст.201 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники ПДВ щомісяця в терміни, що передбачені для подання податкової звітності (календарний місяць), у тому числі для яких цим розділом встановлено звітний податковий період – квартал, подають контролюючому органу копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за такий період в електронному вигляді.
Згідно з п.202.1 ст.202 ПКУ звітним (податковим) періодом є один календарний місяць. Якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця.
Враховуючи викладене, особі, яка реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першу податкову декларацію з ПДВ необхідно подати за наслідками першого повного календарного місяця, яка включає дані за період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем цього першого повного календарного місяця. Дані першого звітного періоду підлягають відображенню по відповідних рядках розділу І податкової декларації з ПДВ.
При цьому копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних до контролюючого органу подаються такою особою в терміни, що передбачені для подання податкової звітності (календарний місяць), а саме, окремо за місяць, в якому відбулась реєстрація платником ПДВ, та окремо за місяць, наступний за місяцем реєстрації.
 
Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top