Колона – Cайт громадської журналістики

Дні Америки анонсують у Львові наступного тижня

Дні Америки у Львові

У Львові впродовж 4 днів – з 26 по 29 травня – пройдуть Дні Америки. Їх ініціює посольство США у Києві.

Культурний фестиваль, що триватиме аж 4 дні, представлятиме галичанам надбання американської культури – кіно, музику, творчість, підприємництво, освіту, а також програми американської дипломатичної місії в Україні.

Повідомляється, що Джеффрі Пайєтт, посол США в Україні, також завітає до Львова на Дні Америки.

Посольство, як стало відомо, виступить спонсором святкування 28-29 травня у Львові. Концертні заходи, заплановані на ці дні, відбуватимуться перед Оперним театром. Організатори розповідають, що на сцені представлять музику в американському стилі. Крім цього відбудеться ярмарок досягнень, на якому презентуватимуть свої успіхи місцеві підприємці та бізнесмени зі США.

Спільно з програмою “GoGlobal” і Британською Радою Посольство також спробує поставити новий рекорд Гіннеса – планується провести найбільш масовий в історії урок англійської мови. Його планують провести 28 травня – початок о 12:30. Одночасно проводитимуть такі ж уроки й у інших містах України.

Крім уже згаданих заходів у кінотеатрі Коперник планується проведення фестивалю незалежного американського кіно. В парку будуть проводитися кінопокази американських класичних фільмів.

Заплановані і виставки автентичного прикладного мистецтва Америки – в згадку про історію індіанських племен. Політична карикатура США, акапельні виступи Potomac Fever з Вашингтона, симфонічного оркестру INSO зі Львова – це все і багато іншого пропонують львів’янам днів Америки.

Про це Сайту громадської журналістики стало відомо із сайту Посольства США.

Exit mobile version