Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Дипломатична гра США та Росії на “футбольному полі”

Політика

Дипломатична гра США та Росії на “футбольному полі”

Марк Керк і Ден Коутс

Марк Керк і Ден Коутс

Американські сенатори Марк Керк і Ден Коутс та депутати Держдуми від партії “Единая Россия” і “Справедливая Россия” звернулися з відкритим листом до президента ФІФА Йозефа Блаттера.

Американські сенатори-республіканці Марк Керк і Ден Коутс 9 березня оголосили про те, що відправили лист президенту ФІФА Йозефу Блаттеру з пропозицією призупинити членство Росії в цій організації.

Це автоматично позбавить збірну Росії чемпіонату світу 2014 і може позбавити Росію права на проведення чемпіонату світу 2018 у зв’язку з військовою окупацією частини України, пише champion.com.ua.

“У світлі російської військової окупації частини суверенної України, просимо Вас екстрено скликати сесію ФІФА для розгляду призупинення членства Росії в організації, а також перегляду рішення про проведення ЧС-2018 і недопуску збірної Росії на ЧС-2014”, – зазначено у листі.

Лист-зверненняЧерез 3 дні після цього до ФІФА звернулися депутати Олександр Сидякін і Михайло Маркєлов, які вимагають виключити США з турніру за агресивну поведінку керівництва країни.

Приводом для цього стали ситуації в Югославії, Іраку, Лівії та спроба вторгнення до Сирії. Сидякін також зазначив, що це звернення є відповіддю на прохання сенаторів-республіканців США позбавити Росію права зіграти в Бразилії.

Джерела: champion.com.ua, www.eurosport.ru

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top