Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Деревообробники України з Чернівців звернулися до Порошенка

Чернівці

Деревообробники України з Чернівців звернулися до Порошенка

21 травня у Чернівцях деревообробники України обговорювали заборону вивозу кругляка за межі території держави.

Деревообробники брали участь в розробці Закону № 1362 “Про внесення змін до Закону України “Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів” в складі постійної робочої групи представників асоціацій деревообробників України. Результатом спільної роботи стало прийняття Закону №1362, який задовольняє інтереси всіх сторін, у тому числі і європейських партнерів.

Делегати з’їду одностайно проголосували за Резолюцію, яка вимагає від Вас, як Президента України, підписати Закон № 1362 – тим самим започаткувати відродження вітчизняної деревообробної галузі, що, в свою чергу, дасть можливість створити нові робочі місця та наповнити український бюджет десятками додаткових мільярдів, а також виведе Україну з сировинного придатку Європи і перетворить її у високотехнологічну деревообробну державу.

Закликаємо Вас почути деревообробників України, підписати згаданий Закон, оскільки кожен день відтермінування заборони експорту круглого лісу наносить непоправну шкоду природі і економіці держави.

Деревообробники України з Чернівців звернулися до Порошенка

lesovod.org.ua

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top