Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Депутати з Рівненщини відправили лист Путіну

Історія

Депутати з Рівненщини відправили лист Путіну

Представники Сарненської районної ради написали лист Путіну, де просять його викупити пам’ятник його «духовного наставника».

У тексті звернення заступник голови Сарненської райради Микола Костецький пропонує президенту Росії викупити пам’ятник Феліксу Дзержинському, розташований у селі Катеринівка Сарненського району. Відповідний проект рішення сьогодні було оприлюднено на сесії районної ради.

Представники Сарненської районної ради написали лист Путіну, де просять його викупити пам'ятник його «духовного наставника»

У зверненні вказано, що Верховна Рада України, беручи до уваги резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи щодо ліквідації спадщини колишніх комуністичних тоталітарних систем, приймає пакет законів України про декомунізацію та встановлює порядок ліквідації символів комуністичного тоталітарного режиму. Фелікс Эдмундович Дзержинський, пам’ятник якому встановлено у селі Катеринівка Сарненського району, був політичним діячем СРСР, одним із засновників ВЧК та організаторів «червоного терору».


«Поряд з цим Ви, Володимире Володимировичу, також працювали в органах КДБ, а Ваш рідній дід з самого першого дня мав зв’язок з ВЧК й особисто з її засновником Феліксом Эдмундовичем Дзержинським, який є Вашим духовним наставником. Враховуючи вище викладене, звертаємось до Вас з проханням викупити пам’ятник Феліксу Эдму́ндовичу Дзержинському, який розташований у селі Катеринівка Сарненського району Рівненської області.» – йдеться у тексті звернення.

На сесії райради депутатами було вирішено надіслати цей лист Володимиру Путіну.

Рішення про продаж пам’ятника стало компромісним, адже місцеві жителі виступили категорично проти його знесення, готові з кийками в руках захищати пам’ятник, вважаючи його частиною історії їхнього краю.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top