Колона – Cайт громадської журналістики

Депутати без хати: у Чернівцях знайшли шість безхатьків

Депутати без хати у Чернівцях знайшли шість безхатьків

Депутати приховують, що живуть із батьками, такий висновок можна зробити заглянувши у декларації обранців міста Чернівців за 2016 рік.

Два депутата із партії “Самопоміч” Аліна Олевич та Олександр Ставчанський не вказали де проживають в декларації за 2016 рік.

Аліна Олевич журналістам прокоментувала, що проживає у подруги на квартирі і не знала що це майно потрібно було вносити у декларацію.

Олександр Ставчанський у своїй декларації у розділі майна вказав лише наявність автомобіля Hyundai Santa Fe. Депутат має дружину та дочку, і навряд проживає просто неба.  Депутат журналістам повідомив, що йому пояснювали, якщо він проживає сам у житлі не більше шести місяців, то таке житло не потрібно декларувати. Декларант зазначив, що проживає у квартирі матері.

Ще два безхатьки знайшлось у “БПП”, це Володимир Сєхов та Сергій Греков.

Багатодітний батько Сергій Греков не вказав житло у декларації де проживає із сім’єю. Обранець задекларував гараж та автомобіль Ауді А4. Журналістам депутат послався на юриста, який йому сказав що можна не декларувати житло, яке йому не належить. Депутат зізнався що проживає у квартирі своєї мами, та пообіцяв вказати квартиру у декларації наступного року.

Володимир Сєхов, у декларації вказав лише Lexus LS 460. Помічник депутата пояснив у коментарях, що обранець проживає у квартирі батька. Через те, що йому житло не належить він його не декларував.

Не вказали власного житла й “Свободівець” Андрій Ілюк та депутат з “Рідного міста” Юрій Ткачук.

Андрій Ілюк  із партії “Свобода” у своїй декларації вказав лише одну тисячу готівкових коштів.

Депутат журналістам сказав, що у 2017 році він отримав у подарунок від батька третину будинку, тому його не декларував у 2016.  На питання журналіста, чому він не декларував, що проживає у батька у 2016 році, депутат відповів що йому будинок не належав.

Депутат від партії “Рідне місто” Юрій Ткачук також не вказав де проживає. В декларації вказано лише нежитлове приміщення.

Нагадаємо, що ми раніше писали про безхатьків Івано-Франківська та міста Ужгорода. В інших містах так само, декілька депутатів свідомо чи не свідомо не вказують у деклараціях житло в якому проживають.

Відповідно до роз’яснень НАЗК депутати мають декларувати майно яким користуються, навіть якщо це наприклад квартира третіх осіб і вона не належить декларантам.

Джерело: ЧЕСНО

Exit mobile version