Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Чоловіче уявлення про основні типи жіночої краси

Реклама

Поради

Чоловіче уявлення про основні типи жіночої краси

Зрозуміло, кожна жінка неповторна і унікальна – цю нехитру аксіому ми з’ясували ще в дитинстві і тепер гордо несемо за життя. Однак, погодься, у всіх успішних, привабливих і впевнених у собі жінок все-таки є якісь загальні риси! Не дарма ж у чоловіків навіть існує своя класифікація, де кожен тип жіночої краси ретельно описаний, промаркований і забезпечений ярликом. Давай заглянемо всередину цієї чоловічої «Книги красивих жінок» і спробуємо визначити, дівчата якого типу користуються найбільшим успіхом у чоловіків і чому.

Джерело: www.stihi.ru

Фатальна спокусниця

Чоловіче уявлення: Тут, здавалося б, все просто і зрозуміло. Розкішна копиця волосся, яскраво-червона помада, високі підбори і злегка відвертий наряд … Швидше за все, середньостатистичний чоловік опише ідеал спокусниці приблизно так.

Насправді: зрозуміло, фатальна спокусниця – це історія зовсім не про зовнішність, а про стовідсоткову впевненість в собі. Дівчина-спокуса вміє користуватися своєю красою, завжди впевнена в своїх чарах і точно знає, чого вона хоче від чоловіків. І чоловіки просто не можуть на це не відгукнутися!

чоловіче уявлення

Джерело: lets-speak.ru

Снігова королева

Чоловіче уявлення: Світла шкіра, волосся кольору холодний блонд, жорсткий і владний характер, прагнення наказувати, а не підкорятися … Рідко чоловік чесно визнає, що йому під силу впоратися зі Сніговою королевою і підкорити її.

Насправді: Звичайно, така королева існує тільки в казках! Дівчата подібного типу просто ховають за зовнішнім холодом гаряче бажання бути поруч з тим, хто зможе розгледіти їх справжню суть. Якщо знайдеться герой, який зуміє розтопити лід неприступності, він отримає в нагороду справжню жінку: вірну, віддану, готову спокушати і бути спокушеною!

Джерело: www.gratis-erotiske-noveller.dk

Неприступна красуня

Чоловіче уявлення: Навколо неї завжди в’ються натовпи залицяльників і шанувальників, яких вона, звичайно, не помічає. Шикарні подарунки, дорогі машини, вишукані ресторани … На думку чоловіків, тільки так можна спокусити неприступну красуню.

Насправді: … насправді, більшість красунь не так вже й неприступні! Просто красиві дівчата з дитинства звикають до підвищеної уваги чоловіків і в дорослому житті вчаться «фільтрувати» його, мимоволі створюючи враження далеких і недоступних. Чоловік, який зможе пробитися крізь цю стіну і завоювати свою красуню, з приємним подивом виявить, що у неї дуже легкий і чуйний характер і вона готова в будь-який момент зірватися з місця, щоб рятувати, втішати і захищати всіх навколо!

Я теж хочу стати однією з них!

Якщо уважно поспостерігати за прекрасними представницями всіх перерахованих типажів, то можна помітити в них одну спільну рису: всі вони впевнені в собі і у власній привабливості! У нас для тебе гарна новина: величезна помилка, що приваблива зовнішність, струнка фігура, ідеальний манікюр або дороге плаття від відомого дизайнера – запорука твоєї впевненості. Щоб купатися в чоловічій увазі і бути фатальною спокусницею або неприступною красунею, зовсім не обов’язково володіти зовнішністю «Міс світу».

Continue Reading
Реклама
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ
Реклама

ТОП

Реклама
Реклама
To Top