Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Чим багатий депутат міськради якого підозрюють у хабарництві?

Західна Україна

Чим багатий депутат міськради якого підозрюють у хабарництві?

Вчора працівники управління захисту економіки в Рівненській області затримали депутата міськради та його заступника, яких підозрюють в отриманні хабара у розмірі 18 тисяч гривень, дана сума становить більшу частину всього доходу депутата за минулий  рік, згідно його декларації.

Сьогодні на сайті поліції Рівненської області, з’явилася інформація про те, що правоохоронцям вдалося затримати двох осіб в отриманні 18 тисяч гривень неправомірної вигоди. Затримання відбулося на АЗС де заступника по громадському об’єднанні затримали на отриманні коштів. Як з’ясувалося, заступник діяв за вказівками депутата якого також затримали.

Також у офісі та автомобілі затриманих було проведено обшуки, на даний момент затримані чоловіки перебувають в ізоляторі тимчасового тримання, а правоохоронці встановлюють інші деталі їхньої протиправної діяльності.

За інформацією ЗМІ, затриманий депутат Сарненської міської ради Євген Криницький, та його заступник у громадському формуванні «Льва».  До міської ради Криницький потрапив за списками “Батьківщини”, також він є керівником громадського формування з охорони громадського порядку «Льва».

На сайті поліції повідомили що депутат та його заступник систематично отримували не правомірну вигоду.

У електронінй декларації Євгена Криницького за 2016 рік його єдиним джерелом доходу є отримання коштів за надання майна в оренду – 25 тисяч 920 гривень.

Серед нерухомості у депутата зазначено будівлю-павільйон площею 226 метрів квадратних та земельну ділянку площею 1 101 м. кв.

У своїй декларації Криницький не вказав жодного житлового приміщення, та транспортних засобів якими він володіє.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх