Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

ЧЕСНО у Рівному шукає волонтерів для розповсюдження листівок

Рівне

ЧЕСНО у Рівному шукає волонтерів для розповсюдження листівок

Для реєстрації волонтерам необхідно заповнити анкету: http://bit.ly/1wb0D9o 

ЧЕСНО – це громадський рух, започаткований групою активістів спільно з представниками партнерства «Новий Громадянин» у 2011 році – рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні. Символом Руху став часник – засіб дезінфекції та боротьби з «нечистою силою» у політиці.

Про це пише у групі «Шукаємо волонтерів для роздачі Чесних листівок» у соцмережі Фейсбук.

Активісти ЧЕСНО проаналізують списки кандидатів до Верховної Ради України VIII скликання від усіх політичних сил та підготують рейтинг прозорості та відкритості партій, а також назвуть «небезпечних кандидатів», яких вдасться виявити – для того аби виборці змогли зробити усвідомлений вибір в день голосування.

Рух є відкритою платформою для приєднання громадських організацій та індивідуальних учасників.

Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу.

2014 рік – ЧЕСНА РАДА

Під час дочасних парламентських виборів учасники Руху ЧЕСНО сфокусувалися на питанні фінансової прозорості кандидатів, політичних партій та передвиборчих кампаній, яка є важливим інструментом боротьби з корупцією в Україні.

Учасники Руху переконані, що до наступного парламенту не мають потрапити ті нардепи, які голосували за «диктаторські закони» 16 січня та кандидати, які є фігурантами корупційних розслідувань.

Активісти звернулися до політичних партій із відповідним закликом не включати цих «небезпечних кандидатів» до партійних списків та не висувати їх в одномандатних округах.

Зважаючи на недосконалість чинного виборчого законодавства, учасники ЧЕСНО висунули власні вимоги до політичних партій, які мають намір брати участь у виборах, та закликали їх:

1) відкрити повні автобіографії кандидатів;

2) відкрити повні майнові декларації кандидатів за 2013 рік;

3) оприлюднити детальний фінансовий звіт партії за 2013 рік;

4) за 5 днів до дня голосування оприлюднити деталізований проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду партіїта їх використання під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів;

5) оприлюднити інформацію про джерела коштів, використаних для формування виборчої застави партії, а також забезпечити оприлюднення такої інформації кандидатами від партії в одномандатних округах;

6) забезпечити підтримку народними депутатами України, які балотуватимуться кандидатами на позачергових виборах народних депутатів України, законопроекту № 4846.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх