Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

ЧЕСНО: Найбагатші депутати Тернополя [Інфографіка]

ЧЕСНО: Найбагатші депутати Тернополя [Інфографіка]
Реклама

Західна Україна

ЧЕСНО: Найбагатші депутати Тернополя [Інфографіка]

Громадський  рух ЧЕСНО дослідив доходи депутатського корпусу Тернопільської міської ради. 

Очолив рейтинг  Олег Нитка із фракції “Самопоміч”, він заробив за 2016 рік понад 1,7 млн грн. З кожним роком його дохід зростає, депутат заробив удвічі більше порівняно із 2014 роком. Нитка є директором “Вуличного радіо”. Окрім того, є продюсером місцевого телеканалу “ІНТБ”

Наступним у списку є Володимир Бліхар, лідер фракції “Народний контроль”. Цікаво, що його дохід збільшився у 5 разів, порівнюючи з 2015. Дохід сім’ї склала заробітна плата Бліхара 428 тис. грн (у 2015 р. – 64 тис. грн) та дохід від зайняття підприємницькою діяльністю дружини депутата – 733 тис. грн (у 2015 р. – 196 тис. грн). Зазначимо, що ТзОВ “Тервікнопласт” (виробництво металопластикових конструкцій), де Бліхар є директором саме у 2016 р. отримала виторгу на тендерах близько 1,5 млн грн, найбільшими платниками були управління освіти і науки Тернопільської міської ради та навчальні заклади міста. До того, як Бліхар став депутатом, компанія не вигравала тендерів.

Співзасновником “Тервікнопласт” є Олександр Лило, син відомого в місті забудовника, керівника компанії “Тернопільбуд” Василя Лила. Місцеві ЗМІ припускали, що Лило є “покровителем” Ольги Похиляк, начальниці управління освіти і науки ТМР.  Похиляк і Лило минулої каденції були депутатами ТМР від партії “Наша Україна”, яку очолював Лило. Окрім того, на виборах 2015 року вони знову балотувалися від однієї партії “Солідарність правих сил”, яку Лило теж очолив, проте в раду партія не зайшла.

Андрій Газилишин із “Громадянської позиції” задекларував із членами сім’ї 916 тис. грн доходів. Депутат є засновником та директором підприємства “Медіа-Т”, яке займається торгівлею. Топ-менеджер “Медіа-Т” отримав лише 18 тис. грн, а також задекларував 824 тис. грн доходу від підприємницької діяльності. Дружина працює в школі та заробила 67 тис. грн. У 2015 році Газилишин теж займав третє місце у ТОПі найвищих доходів серед депутатів.

Доходи сім’ї Івана Сороколіта склали 887 тис. грн. Окрім депутатства, він є директором комунального підприємства “Тернопіль Інтеравіа” та підприємцем. Левова частка сімейних прибутків складає дохід від зайняття підприємницькою діяльністю, у депутата – 461 тис. грн, у дружини – 328 тис. грн. На посаді директора КП “Тернопіль Інтеравіа” Сороколіт заробив 83 тис. грн.

Головний “свободівець” Тернополя  Володимир Стаюра задекларував близько 800 тис. грн доходів. Він працює директором ПП “Партнер”, заробітна плата його за рік склала 28 тис. грн. Засновником даного підприємства є дружина депутата. Вона заробила  676 тис. грн від зайняття підприємницькою діяльністю. Дружина теж є засновницею ТзОВ “Тернопільська інвестиційна компанія “Галичина”.

Реклама
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Реклама
Вверх