Колона – Cайт громадської журналістики

Через град у Рівному ледь не зірвався футбольний матч 2 ліги

град у Рівному

Негода, гроза і град у Рівному ледь не призвели до зриву матчу Народного клубу Верес. Проте це не завадило рівнянам перемогти з рахунком 3:1.

Град у Рівному та його околицях, як повідомляють місцеві журналісти та соціальні мережі, 30 квітня, напередодні Великодня створив деякі проблеми мешканцям міста та області. Зокрема, футбольний матч Народного клубу Верес з Футбольним клубом Мир із Горностаївки могли перервати, бо у першому таймі, наприкінці, почався сильний дощ, а у перерві навіть з’явився град. Але незважаючи на погодні умови матч довели до кінця.

Найбільше постраждали від граду відеокамери та журналісти місцевого телеканалу, який проводив телетрансляцію, тому матч Народного клубу, який минулої осені відновили після п’яти років перерви, місцями випадав з ефіру.

Також у мережі з’явилися фото навколишніх сіл поблизу Рівного, де град утворив подекуди цілі білі ковдри. До прикладу, один з місцевих депутатів Роман Яворський виклав у Facebook фото, яке йому переслали знайомі.