Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Будівництво в рамках закону: міф чи реальність

Будівництво в рамках закону: міф чи реальність

Західна Україна

Будівництво в рамках закону: міф чи реальність

У Рівному відбудеться семінар “Будівництво в рамках закону: міф чи реальність”, на якому зокрема і розкажуть як ефективно здійснювати громадський контроль та боротися з незаконними забудовами.

З кожним роком збільшується інтесивність забудови міст, та постає проблема порушень у сфері архітектури та містобудування. Зокрема це забудови водойм та скверів, незаконно споруджені будинки. Саме для виявлення зловживань з боку місцевої влади і проходить цей семінар. На ньому також розкажуть, про те як здійснювати вплив для виправлення порушень.

Семінар відбудеться 5 квітня у приміщенні INFOHUB (вулиця Словацького, 3А). Тренерами будуть Ольга Омельчук – експертка Інституту Політичної Освіти, міська голова Нетішина Хмельницької області (2010-2012 рр.) та Олександр Солонтай – керівник програми практичної політики Інституту Політичної Освіти.

Відвідувачі семінару дізнаються:
– Архітектурно-будівельні правила та як ними зловживають?
– Хто приймає рішення щодо міської забудови?
– Як організувати адвокаційну кампанію?
– Хто розпоряджається земельними ділянками у межах та поза межами населених пунктів?
– Як здійснювати ефективний та дієвий громадський контроль у сфері містобудування і як боротися з незаконними забудовами?

Участь у заході безкоштовна.

На захід запрошуються активні мешканці Рівного, представники органів місцевого самоврядування, журналістів, громадські активісти та блогери-рослідувачі.

Для участі у семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефонами:
(067)3603296, Пінчук Олена, керівник проекту;
(096)1691419, Чудінович Олена, менеджер зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Ефективне управління та роль мешканців», який впроваджується Рівненської обласною організацією Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА».

Будівництво в рамках закону: міф чи реальність

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх