Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Буцефал – БТР-4 стає на озброєння Нацгвардії

Новини

Буцефал – БТР-4 стає на озброєння Нацгвардії

За повідомленням ТСН.Тиждень Арсеній Яценюк передав українським військовим у зоні конфлікту – у Слов’янську – чотири БТР-и “Буцефал”.

“Буцефал” – це “народна” назва бронетранспортера, реальна назва якого – БТР-4. Цей БТР – на 100-% українського виробництва.

Є три принципові переваги цієї бойової машини над іншими:

БТР-4 унікальний за технічними характеристиками. Він легко модифікуються від надпотужного броньовика до полегшеного швидкісного варіанту. Це дозволяє проводити інноваційне компонування: водій – попереду, двигун – в середній частині, десант – позаду.

“Буцефал” має на озброєнні гранатомети, ракетниці та протитанкові снаряди. Може вести вогонь по наземним, надводним та повітряним цілям.

БТР-4 відразу зарахували до еліти світових БТР, – його вартість лише 1,5 млн доларів, а це вп’ятеро дешевше від європейських конкурентів.

До того ж, в БТР-4 конструктори повінстю відмовились від радянських деталей та і російських комплектуючих. Тому “Буцефал” став найбільшою неприємністю серед української зброї для військової індустрії Росії. Скоро 38 таких “Буцефалів” отримають нацгвардійці – щоб зберегти життя і воїнів, і тих, кого вони мають захистити.

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх