Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Балотеллі виганяють із збірної Італії

Головне зображення ілюстративне

Спорт

Балотеллі виганяють із збірної Італії

Наставник збірної Італії Антоніо Конте пояснив, що Маріо Балотеллі та Алессіо Черчі не отримали від нього виклик в збірну на матчі з Нідерландами і Норвегією з причини поганої форми в даний конкретний момент.

Італія обіграла Нідерланди в товариському матчі і Норвегію у відборі Євро-2016 без участі форвардів Ліверпуля і Атлетико, однак у майбутньому вони можуть розраховувати на повернення в національну команду.

“Кожен, хто мене знає, знайомий з моїми методами роботи, – сказав Конте Corriere Dello Sport -. Напередодні матчів на початку вересня окремі гравці не були готові до гри за збірну через своєї ігрової форми, і це стосується в тому числі Балотеллі та Черчі “.

“Не було нічого дивного в рішенні не викликати їх. Я оцінюю гравців по їх відношенню до справи на полі і за його межами”.

“У мене немає ніяких особливих переваг, але я вимагаю професіоналізму на тренуваннях і під час тактичних установок. Моя команда повинна бути тактично грамотною. Якщо хтось не працює усередині і на тренуваннях просто гуляє по полю, значить, нам з ним не по дорозі ».

Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх