Наставник збірної Італії Антоніо Конте пояснив, що Маріо Балотеллі та Алессіо Черчі не отримали від нього виклик в збірну на матчі з Нідерландами і Норвегією з причини поганої форми в даний конкретний момент.

Італія обіграла Нідерланди в товариському матчі і Норвегію у відборі Євро-2016 без участі форвардів Ліверпуля і Атлетико, однак у майбутньому вони можуть розраховувати на повернення в національну команду.

“Кожен, хто мене знає, знайомий з моїми методами роботи, – сказав Конте Corriere Dello Sport -. Напередодні матчів на початку вересня окремі гравці не були готові до гри за збірну через своєї ігрової форми, і це стосується в тому числі Балотеллі та Черчі “.

“Не було нічого дивного в рішенні не викликати їх. Я оцінюю гравців по їх відношенню до справи на полі і за його межами”.

“У мене немає ніяких особливих переваг, але я вимагаю професіоналізму на тренуваннях і під час тактичних установок. Моя команда повинна бути тактично грамотною. Якщо хтось не працює усередині і на тренуваннях просто гуляє по полю, значить, нам з ним не по дорозі ».

Автор: Сайт громадської журналістики