Колона – Cайт громадської журналістики

Артилерійська та протипіхотна зброя – знахідка на Львівщині

Артилерійська та протипіхотна зброя часів Другої Світової знаходиться по всій Львівщині: Золочівський, Бродівський, Жовківський райони, Червоноград, і навіть Львів.

Артилерійська та протипіхотна зброя, знайдена за один день, 28 березня, додала неспокою ледь не у всіх куточках області.

Так, в селі Почапи, що на Золочівщині, лише за 200 метрів від свого житла, в полі, орючи землю, селяни знайшли артснаряд калібру 75 мм. Подібні знахідки того ж дня знайшли в Червонограді та Львові. Обидва вибухонебезпечні предмети так само були виявлені в ході весняних земельних робіт неподалік житлової зони, близько сотні метрів від будинків. Артилерійські снаряди (калібрів 125 та 50 мм відповідно) було знешкоджено в той же день.

Іншого роду знахідка налякала жителів Бродівського району – в селі Шнирів місцеві мешканці натрапили на гранату. РГД-40 (ручну гранату), яку також знешкодили в понеділок, знайшли в полі, за 200 метрів від житла.

А Жовківщина відзначилася знахідкою протипіхотної міни, на яку мешканці села Мощана натрапили неподалік місцевої залізниці.

Всі предмети ліквідовували працівники швидкого реагування ДСНС із Дрогобича – із 2 спеццентру служби.

Exit mobile version