Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Аграрії та благодійники підтримали українську армію

Аграрії та благодійники підтримали українську армію

Новини

Аграрії та благодійники підтримали українську армію

Аграрії та благодійники підтримали українську армію

Аграрії та благодійники підтримали українську армію

10 квітня 2014 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Військовою частиною А-3730 зенітних ракетних військ повітряних сил Збройних Сил України (м. Шепетівка, Хмельницька область), аграрною корпорацією “Сварог Вест Груп” та Благодійним фондом “Зміцнення громад”.

Цим документом вони підтримали українську армію та задекларували співпрацю у реалізації заходів, спрямованих на відновлення (підтримання) застарілої матеріально-технічної бази військової частини та сприяння підвищенню її боєготовності.

Відповідно до Меморандуму Благодійний фонд “Зміцнення громад” за фінансування корпорації “Сварог Вест Груп” реалізовуватиме проект із фінансової, матеріальної та гуманітарної підтримки військовослужбовців. В межах співпраці також надаватимуться безкоштовні юридичні консультації та інформаційні послуги з метою підвищення рівня мотивації військовослужбовців і підтримки їх бойового духу.

Від військової частини Меморандум підписав тимчасово виконуючий обов’язки командира ВЧ А-3730, підполковник Сергій Олександрович Месь, від корпорації “Сварог Вест Груп” – перший заступник голови правління Володимир Іполитович Стецюк, від Благодійного фонду “Зміцнення громад” – директор Тетяна Павлівна Василик.

Владимир Стецюк Аграрії та благодійники підтримали українську армію– Корпорація “Сварог Вест Груп” усвідомлює, що наразі нашим основним завданням є не лише підтримка продовольчої безпеки України, а й усестороннє сприяння безпеці громадян загалом. Допоки ситуація в країні стабілізується і держава зможе самостійно утримувати українську армію, ми готові брати на себе зобов’язання підтримувати військовослужбовців продовольчими товарами, паливо-мастильними матеріалами, транспортом і, звичайно, фінансовими ресурсами. Підписання сьогоднішнього документу – офіційне тому підтвердження, – зауважив перший заступник голови правління корпорації “Сварог Вест Груп” Володимир Іполитович Стецюк.

– Глибоко переконана, що у складний економічний та суспільно-політичний період боєздатність Збройних сил України залежатиме, першою чергою, від злагоджених дій усіх секторів суспільства. Сьогодні ми зробили перший важливий крок до цієї мети на регіональному рівні – підписали Меморандум про співробітництво між українською армією, бізнесом та громадськістю, – прокоментувала підписання меморандуму Тетяна Павлівна Василик, директор Благодійного фонду “Зміцнення громад”.

– Надана нам допомога дозволить суттєво підвищити рівень боєздатності автомобільної техніки, а також відновити боєздатність окремих автомобілів. Також патріотизм та розуміння ситуації зі сторони бізнесу та громадськості додає нашим військовослужбовцям моральних сил і впевненості в собі та в увіреній їм техніці, – пояснив виконувач обов’язків командира ВЧ А-3730, підполковник Сергій Олександрович Месь.

 Джерело: офіційний сайт ХРБФ “Зміцнення громад”

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top