Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

Рівнянку шахраї взяли на “гачок”

Західна Україна

Рівнянку шахраї взяли на “гачок”

Знову слід злочинців у місті Рівному. Шахраї ввівши рівнянку в оману, отримали від неї тринадцять тисяч гривень.

Учора 96-річній рівнянці телефоном невідомий повідомив, що її онук потрапив у ДТП. Аби уникнути відповідальності, потрібні гроші.

Жінка, не вагаючись, повідомила свою домашню адресу аферисту. Через деякий час у квартиру постукав чоловік. Зловмисник представився вірним товаришем онука. Схвильована бабуся сама віддала йому усі свої заощадження у розмірі 13 тисяч гривень.
За фактом шахрайства поліцейські наразі проводять досудове розслідування у відкритому кримінальному провадженні за статтею 190 Кримінального кодексу України.
– Це вже не перший такий випадок, коли рівняни віддають шахраям свої заощадження, – повідомив начальник Рівненського відділу поліції Василь Зелінський. – Нагадуємо, що за пропозицію чи обіцянку службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища передбачена кримінальна відповідальність. Санкція статті 369 передбачає штраф від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Continue Reading
СТАТТІ НА ЦЮ ТЕМУ:
ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top