Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

Поради, як обирати шкільні сумки для дівчаток

Поради

Поради, як обирати шкільні сумки для дівчаток

Шкільна мода, як непосидючий дитина, не хоче стояти на місці. Геть нудні портфелі, похмурі рюкзаки, одноманітні сумки! Адже ми ростимо творчих, оригінальних і стильних людей! Так чому в школі вони повинні виглядати однаково ?!

Дитячі шкільні сумки, особливо для дівчаток – одна з найактуальніших тенденцій дитячої моди. Більшою мірою це стосується відомих італійських компаній, які, окрім чудової сучасного одягу для дітей і підлітків, включають в колекції різноманітні аксесуари, в тому числі і сумки.

Поради, як обирати шкільні сумки для дівчаток

Джерело: images.ua.prom.st

Чим же повинні відрізнятися ідеальні дитячі шкільні сумки?
1. Комфорт. Без сумніву, шкільна дівоча сумка повинна бути функціональною, тобто досить просторим і зручним, щоб вміщати підручники, зошити, необхідні канцелярські приладдя.
2. Зовнішній вигляд. Дівчата залишаються дівчатками всюди, тим більше, в школі. Їм хочеться виглядати нарядно, весело, стильно й елегантно.
3. Матеріал. Вибір матеріалу залежить, звичайно ж, від бажань власниці сумки, але виробники рекомендують дівчаткам шкільного віку і підліткам різноманітні види текстилю, як найбільш гігієнічні, практичні і зручні. Наприклад, можна підібрати незвичайні моделі з натуральної бавовни, яскраві, ошатні сумочки з поліестеру, найсміливіші можуть вибрати натуральну шкіру.

Але сучасна школа не обмежується одними лише уроками. У школі проходять свята, вечірки і дискотеки, пікніки та екскурсії, а значить, дівчинці необхідно мати не тільки шкільну сумку, але ще і сумочки «на вихід» і для відпочинку. Виробники пропонують романтичні клатчі, веселі сумочки зі стильними аксесуарами, брелоками, підвісками, а для любительок природи і відпочинку – оригінальні моделі з натуральної шкіри.

Крім того, зараз є можливість не тільки купити сумочку, але і відразу створити цілісний ансамбль з відповідним шкільним костюмом, так як всі виробники особливу увагу звертають на комплектність одягу і аксесуарів, їх сполучуваність один з одним.
Так що у нас є прекрасний шанс зробити життя наших дітей ще більш яскравим, цікавим, веселим, комфортним і безпечним! І подарувати кожній дитині частинку енергії, світла моди та краси!

Відкрити матеріал
Читайте також:
Прокоментувати

Рекомендації

Реклама
Вверх