Шкільна мода, як непосидючий дитина, не хоче стояти на місці. Геть нудні портфелі, похмурі рюкзаки, одноманітні сумки! Адже ми ростимо творчих, оригінальних і стильних людей! Так чому в школі вони повинні виглядати однаково ?!

Дитячі шкільні сумки, особливо для дівчаток – одна з найактуальніших тенденцій дитячої моди. Більшою мірою це стосується відомих італійських компаній, які, окрім чудової сучасного одягу для дітей і підлітків, включають в колекції різноманітні аксесуари, в тому числі і сумки.

Поради, як обирати шкільні сумки для дівчаток

Джерело: images.ua.prom.st

Чим же повинні відрізнятися ідеальні дитячі шкільні сумки?
1. Комфорт. Без сумніву, шкільна дівоча сумка повинна бути функціональною, тобто досить просторим і зручним, щоб вміщати підручники, зошити, необхідні канцелярські приладдя.
2. Зовнішній вигляд. Дівчата залишаються дівчатками всюди, тим більше, в школі. Їм хочеться виглядати нарядно, весело, стильно й елегантно.
3. Матеріал. Вибір матеріалу залежить, звичайно ж, від бажань власниці сумки, але виробники рекомендують дівчаткам шкільного віку і підліткам різноманітні види текстилю, як найбільш гігієнічні, практичні і зручні. Наприклад, можна підібрати незвичайні моделі з натуральної бавовни, яскраві, ошатні сумочки з поліестеру, найсміливіші можуть вибрати натуральну шкіру.

Але сучасна школа не обмежується одними лише уроками. У школі проходять свята, вечірки і дискотеки, пікніки та екскурсії, а значить, дівчинці необхідно мати не тільки шкільну сумку, але ще і сумочки «на вихід» і для відпочинку. Виробники пропонують романтичні клатчі, веселі сумочки зі стильними аксесуарами, брелоками, підвісками, а для любительок природи і відпочинку – оригінальні моделі з натуральної шкіри.

Крім того, зараз є можливість не тільки купити сумочку, але і відразу створити цілісний ансамбль з відповідним шкільним костюмом, так як всі виробники особливу увагу звертають на комплектність одягу і аксесуарів, їх сполучуваність один з одним.
Так що у нас є прекрасний шанс зробити життя наших дітей ще більш яскравим, цікавим, веселим, комфортним і безпечним! І подарувати кожній дитині частинку енергії, світла моди та краси!

Автор: anonimka