Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

11 дітей отруїлися в школі на Прикарпатті

Головне зображення ілюстративне

Івано-Франківськ

11 дітей отруїлися в школі на Прикарпатті

Держсанепідемслужба Прикарпаття повідомила, що 11 дітей отруїлися в одній зі шкіл міста Бурштин Галицького району і потрапили до лікарні.

11 дітей отруїлися в місті Бурштин, у школі за номером 2. Отруєння набуло масових масштабів усього за кілька днів.

Станом на сьогодні, понеділок, 25 квітня, 11 дітей госпіталізовано. Всі вони наразі перебувають у місті Бурштин в центральній міській лікарні з однаковим діагнозом. За словами лікарів, у них виявили гостру токсикоінфекцію.

Для 10 дітей захворювання має легку форму, у однієї – середньої важкості. Медики стверджують, що необхідну допомогу діти отримують.

Наразі встановлюється причина інфекції, а місце, де вона виникла, зазнає санітарної обробки. Держсанепідемслужба намагається ліквідувати зону ураження. В першу чергу обстежується осередок виникнення захворювання – шкільна ідадьня, а також епідеміологи відбирають матеріал, щоб дослідити його в лабораторії, і проводять профілактичні дії.

В школі провели повну дезинфекцію, і всі особи, які контактували із уражениму хворобою, знаходяться під медичним спостереженням.

Прес-служба Державної санепідеміологічної служби наразі повідомляє, що попереднє розслідування мало результати. Встановлено, що всі 11 дітей 21 і 22 квітня (четвер-п’ятниця) харчувалися у шкільній їдальні вказаного навчального закладу. Винних та відповідальних за отруєння дітей встановлюють.

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Читають

Загрузка...
Вверх