Підписуйтесь на новини

Колона – Сайт громадської журналістики

10 світових онлайн-ресурсів для безкоштовної освіти

Освіта

10 світових онлайн-ресурсів для безкоштовної освіти

Багато успішних людей вже давно прийшли до висновку, що найкраще інвестувати в себе. Особистісний ресурс не знеціниться і не зіпсується. Займайся самоосвітою і ти побачиш, як перед тобою відкриваються всі дороги в цьому світі. Що робити, якщо немає можливості платити за навчання? На допомогу приходять онлайн-ресурси для безкоштовної освіти. У цьому випадку потрібно вкласти тільки свій час і більше нічого. Ми зібрали для тебе 10 ресурсів, які допоможуть тобі розвиватися і самовдосконалюватися.

1. Академія Хана
Одного разу один юнак, випускник престижного університету, дізнався, що у його двоюрідної сестри проблеми з математикою в школі. Він вирішив прийти їй на допомогу і почав записувати для неї ролики і викладати їх на YouTube. Ці відео стали миттєво популярними. Потім хлопець відкрив свій освітній ресурс. На цьому сайті ти знайдеш величезну базу відео-уроків на більш ніж 20 мовах.

2. Інтуїт
Це інтернет-університет, який надає можливість отримати вищу освіту. Також можлива перепідготовка кадрів та підвищення кваліфікації. Повноцінне навчання платне, але на сайті є безкоштовні курси з різних галузей знань. Після їх проходження можна отримати електронний сертифікат.

3. Tufts Open Courseware
Відмінний сайт англійською мовою для тих, хто не любить тривалий процес реєстрації із зазначенням своїх персональних даних. Лекційний матеріал на різноманітні теми доступний у формі слайдів.

4. Універсаріум
На цьому ресурсі ти знайдеш безкоштовні освітні курси кращих викладачів відомих університетів, а також наукових центрів. Курси включають відео-лекції, домашні завдання, тести, групову роботу і оцінку результатів.

5. Learning Space: The Open University
Усі матеріали тут розділені за віком читачів і тематики. Лекційний матеріал можна завантажити на свій комп’ютер.

6. Лекторіум
На цьому сайті можна знайти велику кількість лекцій російською мовою. Також сюди завантажують матеріали з цікавих наукових конференцій.

7. TED

Один з найбільш популярних ресурсів з безкоштовними відеороликами. Практично всі супроводжуються титрами російською мовою. Ти можеш не лише переглянути на сайті конференції науковців, а й познайомитися з ідеями успішних підприємців, психологів, художників і так далі.

8. Школа Яндекса
Так як інтернет-технології розвиваються дуже стрімко, зростає і попит на кадри у цій сфері. Ти можеш записатися в «Школу Яндекса» і дізнатися більше про область обробки та аналізу даних і витяганні інформації з Інтернету.

9. Сoursera
Відмінний ресурс з домашніми завданнями, їх перевіркою, тестами і іспитами. Курси проходять по різних галузях знань.

10. Еdx
Відмінний сайт для тих, у кого немає проблем з англійською мовою, і для тих, тих, хто бажає вибрати собі курс до душі, наприклад, з музики.

«Хто хоче, той шукає можливості, хто не хоче – шукає причини», – сказав Сократ. Не шукай відмовки, займися своєю освітою вже сьогодні. Ти не пошкодуєш про те, що витратив свій час на таке корисне заняття, як саморозвиток.

10 світових онлайн-ресурсів для безкоштовної освіти

фото: studway

Сайт громадської журналістики

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Висловіть свою думку

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ТОП

To Top