Зубна паста може вирішити безліч дрібних проблем, які виникають у побуті. Ти здивуєшся, наскільки широкий спектр її застосування! Звичайна зубна паста справляється з несподіваними завданнями граючи. Обов’язково озбройся цими порадами, вони не раз тобі знадобляться. І нова зубна паста, і залишки старої відмінно йдуть в хід.

1. Трохи зубної пасти і стара зубна щітка: легкий посіб оновити старе, потемніле срібло. Твої прикраси і посуд сяятимуть! Не забудь ретельно змити залишки пасти.

фото: takprosto

2. Захисні окуляри не будуть пітніти, якщо використовувати зубну пасту. Нанеси її тонким шаром на внутрішню поверхню окулярів! Гірськолижні, плавальні і мотоциклетні окуляри будуть служити тобі безвідмовно.

фото: takprosto

3. Світла підошва – це красиво, але ненадійно. Адже вберегти взуття від подряпин і потертостей досить складно! Добре, що можна протерти зубною пастою проблемні місця, взуття буде виглядати оновленим.

фото: takprosto

4. Дефекти, які з’являються на світлих стінах, легко замаскувати за допомогою зубної пасти.

фото: takprosto

5. Якщо після приготування їжі твої руки пахнуть рибою, цибулею або часником, нічого страшного. Помий руки, використовуючи зубну пасту, – різкий запах одразу зникне.

фото: takprosto

6. Відполіруйте підошву праски за допомогою зубної пасти. Більше ніякого накипу і жахливих плям!

фото: takprosto

7. За допомогою зубної пасти можна відшліфувати диск. Пасти потрібно взяти зовсім трохи, інакше подряпини на диску не зникнуть, а лише поглибляться.

фото: takprosto

Тепер ти знаєш, що зубна паста – справжня знахідка в господарстві. Використовуй ці трюки, звичайна паста настільки універсальна, що може замінити деякі засоби для чищення. Браво зубній пасті!

Сайт громадської журналістики

Автор: Іллюк Віталія