Наші контакти

Колона – Сайт громадської журналістики

10 причин використовувати зубну пасту не за призначенням. Універсальний засіб

Історія

10 причин використовувати зубну пасту не за призначенням. Універсальний засіб

Зубна паста може вирішити безліч дрібних проблем, які виникають у побуті. Ти здивуєшся, наскільки широкий спектр її застосування! Звичайна зубна паста справляється з несподіваними завданнями граючи. Обов’язково озбройся цими порадами, вони не раз тобі знадобляться. І нова зубна паста, і залишки старої відмінно йдуть в хід.

1. Трохи зубної пасти і стара зубна щітка: легкий посіб оновити старе, потемніле срібло. Твої прикраси і посуд сяятимуть! Не забудь ретельно змити залишки пасти.

фото: takprosto

2. Захисні окуляри не будуть пітніти, якщо використовувати зубну пасту. Нанеси її тонким шаром на внутрішню поверхню окулярів! Гірськолижні, плавальні і мотоциклетні окуляри будуть служити тобі безвідмовно.

фото: takprosto

3. Світла підошва – це красиво, але ненадійно. Адже вберегти взуття від подряпин і потертостей досить складно! Добре, що можна протерти зубною пастою проблемні місця, взуття буде виглядати оновленим.

фото: takprosto

4. Дефекти, які з’являються на світлих стінах, легко замаскувати за допомогою зубної пасти.

фото: takprosto

5. Якщо після приготування їжі твої руки пахнуть рибою, цибулею або часником, нічого страшного. Помий руки, використовуючи зубну пасту, – різкий запах одразу зникне.

фото: takprosto

6. Відполіруйте підошву праски за допомогою зубної пасти. Більше ніякого накипу і жахливих плям!

фото: takprosto

7. За допомогою зубної пасти можна відшліфувати диск. Пасти потрібно взяти зовсім трохи, інакше подряпини на диску не зникнуть, а лише поглибляться.

фото: takprosto

Тепер ти знаєш, що зубна паста – справжня знахідка в господарстві. Використовуй ці трюки, звичайна паста настільки універсальна, що може замінити деякі засоби для чищення. Браво зубній пасті!

Сайт громадської журналістики

Відкрити матеріал
Читайте також:
Коментарі

Рекомендації

Загрузка...
Вверх