Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

Рожищенська міська рада

Західна Україна

Кого обрали депутатами Рожищенської міської ради?

25 жовтня по усії Україні відбулися місцеві вибори, на яких обирали зокрема і депутатів міських рад. Сьогодні переглянемо хто стане депутатом Рожищенської міської ради.

Скільки депутатів та які партії будуть у Рожищенській міській раді?

За даними ЦВК до міської ради Рожищ найбільшу кількість депутатських мандатів отримала партія “ЗА МАЙБУТНЄ”. Отримавши 1 930 голосів за партію, їхніх представників у міськраді буде 8.

Три партії серед яких “СЛУГА НАРОДУ”, “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” та Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” отримали по 5 депутатських мандадів. Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ” буде представлена 3-ма депутатами.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС”, Аграрна партія України та політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка” не отримали достатньо голосів щоб мати власних представників серед депутатів міськради.

Назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидатів у депутатиК-сть голосів, поданих за місцеву організацію політичної партіїК-сть отриманих депутатських мандатів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”19308
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”11955
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”11835
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”11385
Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”5183
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС”2940
Аграрна партія України2000
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка”1930

Всього у Рожищенській міській раді буде 26 депутатів.

Кого обрали депутатами Рожищенської міської ради?

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”:

  1. Зінгель Надія Вікторівна – перша кандидатка
  2. Федчук Юлія Володимирівна
  3. Кметюк Орест Михайлович
  4. Безверхий Володимир Володимирович
  5. Максимюк Оксана Миколаївна
  6. Кузава Ігор Борисович
  7. Бондарук Олег Володимирович
  8. Філіпчук Оксана Романівна

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”:

  1. Шкода Сергій Іванович – перший кандидат
  2. Алієва Лілія Євгенівна
  3. Басалик Леся Іванівна
  4. Артисюк Андрій Євгенович
  5. Сидорук Вячеслав Андронович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”:

  1. Гайворонська Інна Михайлівна – перша кандидатка
  2. Приходько Сергій Васильович
  3. Літушко Анна Антонівна
  4. Сергійчук Інна Євгеніївна
  5. Нечипорук Ольга Михайлівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”:

  1. Ковальчук Віталій Володимирович – перший кандидат
  2. Клімчук Антоніна Степанівна
  3. Карпюк Тетяна Олександрівна
  4. Куденчук Валерій Миколайович
  5. Максимюк Мирослав Миколайович

Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ”:

  1. Кучірка Олександр Васильович – перший кандидат
  2. Шварцкоп Віра Василівна
  3. Богун Юрій Олександрович
Відкрити матеріал


Коментарі
23.11.2020
22.11.2020
19.11.2020
18.11.2020
17.11.2020
02.11.2020
19.10.2020
16.10.2020
21.04.2020
20.04.2020
29.10.2019
28.10.2019
10.09.2019
02.08.2019
Вверх