Железняк Віктор Миколайович

Железняк Віктор – Депутат Рівненської обласної ради 6 скликання (2010-2015), директор ДП “Радивилівський КХП”

Інформація станом на 19 серпня 2011 року

Офіційна автобіографія із сайту Рівненської обласної ради:

Народився 12 серпня 1955 року в с. Підзамче Радивилівського району Рівненської області.

В 1962 р. пішов навчатися в середню школу, яку закінчив в 1972 року в цьому ж році поступив навчатися в Львівський лісотехнічний інститут, який закінчив в 1977 році і здобув кваліфікацію інженера-механіка по спеціальності „Машини та механізми в лісовій і деревообробній промисловості”.

Свою трудову діяльність розпочав у 1977 році на експериментальному комбінаті „Фанеродеталь” м. Бендери, Молдавія – куди отримав направлення на роботу після закінчення інституту:

–         з 06.09.1977 року працював майстром складу сировини;

–         з 16.01.1978 року був переведений на посаду механіка;

–         звільнився з комбінату за власним бажанням 16.10.1978 року

З 04.11.1978 року працював заступником головного механіка Радивилівського комбінату хлібопродуктів, а з 17.11.1981 року призначений заступником директора цього ж комбінату.

З 08.01.1987 року працював директором Радивилівського соко-оцтового заводу.

З 17.10.1988 року працюю директором ДП “Радивилівський КХП”.

Національність: українець.

Депутат обласної ради ІІІ та IV скликань (1998-2002, 2002-2006рр), депутат Радивилівської районної ради V скликання (2006-2010рр)

Одружений: дружина – Желізняк Ольга Ярославівна – 1954 року народження, працює лікарем невропатологом в Радивилівський ЦРЛ.

Діти:

1.       Желізняк Андрій Вікторович – 1978 року народження, працює в районному суді.

2.       Желізняк Оксана Вікторівна – 1983 року народження, працює в районній службі молоді.

Мати: Железняк Ольга Давидівна- 1928 року народження, пенсіонерка. Родичів за кордоном не маю.

Має державні нагороди:

– нагрудний знак „Почесний працівник Держкомрезерву України” – 26.01.2004 року.

– почесне звання „Заслужений працівник промисловості України” – 21.08.2004 року.

Обраний по одномандатному виборчому округу №25 (Радивилівський район) від Народної партії