У соціальній мережі Facebook стрімко набирає популярності, створений 17 квітня, благодійний проект «VIP-кава». Рівнянам пропонують побесідувати за філіжанкою кави з відомими журналістами, політиками, бізнесменами та громадськими активістами. На спеціально створеній сторінці у соцмережі виставляють фото та коротку довідкову інформацію про відому та популярну особу. Бажаючі зустрітися і поспілкуватися з цією людиною повинні заплатити гроші. Початкова ставка – 200 гривень. На зустріч йде той, хто запропонує найбільшу суму. Усі зібрані кошти передають на потреби бійців АТО.

VIP-кава

У цьому проекті взяли участь голова Рівненської обласної ради Михайло Кирилов, колишній голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок, міський голова Володимир Хомко, кореспондент телеканалу 1+1 на Рівненщині Олександр Курсик, виконуючий обов’язки голови Рівненської міської спілки офіцерів України Віктор Грицюта, начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області Ігор Мічуда, начальник головного управління Держземагентства в області, депутат Рівненської міської ради Світлана Богатирчук-Кривко та інші.

VIP-кава

У якості супер-лоту виступають народний депутат Юрій Вознюк, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, соліст гурту «Гайдамаки» Олександр Ярмола, соліст гурту «Тінь сонця» Сергій Василюк, співак, композитор і продюсер Сашко Невже, волонтер АТО, президент Київського міського авто-мото клубу Сергій Малик, народний депутат України, боєць АТО Володимир Парасюк, народний депутат України, заступник голови Служби безпеки України Андрій Левус та інші.

Найдорожчим супер-лотом виявився народний депутат України, боєць АТО Володимир Парасюк. Зустріч з ним продали за 5010 гривень. Тоді, як побачення з міським головою Рівного Володимиром Хомком купили за 640 гривень. Але не в ціні справа, а в благодійності даного проекту. Адже для наших хлопців на Сході важлива кожна копійка.

VIP-кава

Організатор акції Олександр Онищук звітує, що на підтримку бійців АТО вже зібрано 31 тисячу гривень. За ці кошти куплено кровоспинні бинти на суму 24 700 гривень і 12 пар берців на суму 5 600 гривень.

VIP-кава

Отож, вкотре переконуємося, що волонтери – надійна опора нашої армії. Долучайтеся до подібних благодійних акцій. Не будьте байдужими до бійців, які боронять нашу Батьківщину.

Посилання на сторінку благодійного проекту VIP-кава у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/groups/687315241391616/?pnref=story

Автор: Юлія Корецька